SOLOGNAC

Dayanıklı, rahat ve su geçirmez, çok cepli mont

Avcılık Kıyafetleri - STEPPE 500  MONT SOLOGNAC
Avcılık Kıyafetleri

STEPPE 500 AVCI MONTU - KAMUFLAJ DESENLİ SOLOGNAC

SOLOGNAC
Kuru havalarda avcılık aktiviteleri yapanlar için tasarlandı. Balıkçılık ve doğa gözlemleri için uygundur. Dayanıklı, rahat ve çok cepli mont. Yaz ve sonbahar aylarında yaptığınız avcılık aktivitelerinizde kullanım için ideal mont.

Renk : KAMUFLAJ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8339637
TEKNİK BİLGİLER
Dayanıklılık 257 g/m² ripstop kumaşı ve kollarda yer alan güçlendirmeleri sayesinde yırtılmaya karşı dayanıklıdır.
Kamuflaj Bu avcı kıyafetinde, sonbahar / kış mevsimi için kahverengi özel SOLOGNAC kamuflaj deseni kullanılmıştır. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - son derece gerçekçi bitki örtüsü tasvirleri. - tasarımın ön ve arka planı arasında oldukça belirgin derinlik etkisi: Bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlayan 3D etkisi. - günün her saatinde, gece / gündüz büyük av hayvanları üzerinde çok etkili ışık kontrastları.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER