100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Hafif ve esnektir.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/264f48b7916540bcaf7704f9b974dd5f.zip/index.html

SOFT 140 AYAKKABI

Çocuğunuzun hem yolda hem patikada rahaça sportif yürüyüş yapabilmesi için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. Hafif ve esnek olan Soft 140 çocuk spor ayakkabıları, sportif yürüyüş sırasında ayağın doğal hareketine uyum sağlar.

Renk : SİYAH / Antrasit gri / Pembe mor

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8368183
TEKNİK BİLGİLER
Sportif yürüyüş nedir?

Sportif yürüyüş 30 dakika ya da daha uzun süre belirli bir ritimde yürüme sporudur. Ayrıca aktif yürüyüş ya da hızlı yürüyüş olarak adlandırılır ve az engebeli zeminlerde yapılır: yol, arazi, kendi yürüme bandınız. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

Doğru numaranın seçilmesi için öneriler

Çocuğunuz ayakkabıyı giydikten sonra elinizi ayakkabının üstüne koyarak ayakkabıyı tutun, ayak parmaklarının rahat olduğundan emin olun ve parmağınızı topuğun arkasına yerleştirin. Ayakkabıya parmağınızı sokuyorsanız ve sıktığını hissediyorsanız numara doğru demektir! Numara seçiminin üstünde yer alan beden tablosuna bakmayı unutmayın.

Dayanıklılık için öneriler

Bir çocuk ayakkabının önünü daha fazla aşındırır. Bu nedenle taban için kauçuk gibi bileşenleri olan ve ön tarafta güçlendirmeye sahip ayakkabıları seçin.

Ortopedik tabanlar için öneriler

Ayakkabıyı bir numara büyük alın ya da çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın!

Bunu biliyor muydunuz?

Çocukların ayakları sürekli büyüdüğünden ayaklarının düz olarak görünmesi normaldir. Ayak kemerinde oluşan baskı zaman içinde ayağın zarar görmesine ve çocuğun sırt ağrıları çekmesine neden olabilir. Bu nedenle çocuğunuzun ayak yapısının ve kaslarının gelişmesinde zorlama olmaması önemlidir. Ayakkabılarımızın iç tabanlarında ayak tabanı kemeri yer almamaktadır. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvarda ve çocuklar tarafından sahada test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM