WED'ZE

Bacak aralarında havalandırma

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Kayak, Snowboard - SLIDE 700 KAYAK PANTOLONU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

SLIDE 700 KAYAK PANTOLONU - ERKEK - LACİVERT WED'ZE

WED'ZE
Düzenli olarak kayak veya snowboard yaparken sıcak tutan, dar kesim, nefes alan bir pantolon arayanlar için tasarlandı SLIDE 700 pantolon, kesimi vücuda oturan, teknik ve şık bir pantolon isteyenlerin beklentilerini karşılar. Bacak aralarındaki havalandırmalarıyla her türlü hava koşulunda ısı yalıtımı sağlar

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -  %

199.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8371423
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 60 g / m² teknik elyaf dolgu. Sıcaklık hissi için sıcak tutan polar astar.
Su geçirmezlik 6 saate kadar kara dayanıklı. 10.000 mm membran, su sızdırmaz ana dikişler.
Nefes alabilirlik Bacaklar arasında havalandırma fermuarlı nefes alan bileşen.
Cep 3 adet fermuarlı cep.
Ayarlanabilir yapi Bel kısmında cırt cırtlı bantlar. Kemer britleri.
Hareket serbestliği Bacağa oturan pantolon için Regular kesim
Sağlamlık Kaymaz tozluklu kenar destekleri. Yıkamaya karşı mükemmel dayanıklılık.
ÖZELLİKLERİ
Kesim
Atletik
Su geçirmezlik
Su geçirmez
Renk:
Lacivert
Diğer renkler:
gri.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik SLIDE 700 pantolon 6 saate kadar kara dayanabilecek şekilde tasarlandı. Bu pantolon, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar...) su geçişini kesen bir malzeme ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Ürünün su geçirmezliğini onaylamak için pantolon, kullanıcının kayak yaparken karşılaşacağı koşulların aynısını yansıtan özel bir duşun altında test edilir.
Su tutmaz kumaş Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze pantolonlar, pantolonun içine su girmesini engelleyen ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığını uzun süre korumasını sağlayan su tutmaz bileşenler kullanılarak üretilmiştir Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanız sağlanır Kumaşın su geçirmezlik performansını kaybetmemesi için mağazalarımızda satılan ürünlerle düzenli olarak bakımı yapılmalıdır.
Kaplama işlemi Kaplama, kumaşın iç bölümüne uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir "maddedir". Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamanda aktivite sırasında terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında kuru kalarak rahat etmenizi sağlar.
Membran Membran kaplama, pantolonun dış kumaşının iç yüzüne ince bir tabaka halinde uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun pantolonun içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için NOVADRY kaplaması vazgeçilmezdir.
Su sızdırmaz ana dikişler Yalnızca yağmura / kara en çok maruz kalan kısımlarda yer alan dikişler özel bantlar sayesinde su sızdırmaz yapıdadır. Bu kısımlar genellikle kalçalar, baldırlar ve dizlerdir. Fermuarlar da dikişler kadar bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardandır: Bir kez kapatıldıklarında mükemmel su geçirmezliği sağlamalıdırlar.
Isı yalıtımı Kayak yaparken aşırı sıcak ya da aşırı soğuk hissetmemek için pantolon, fiziksel koşullara ve dış unsurlara uyumlu olmalıdır. Sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu ile ısı yalıtımı sağlıyoruz. Elyaf, polyester temelli liflerden oluşan, havayı büyük veya küçük miktarlarda tutan sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip (sıcak tutmak, hafiflik, esneklik) standart, teknik, silikonlu elyaflar mevcuttur.
Nefes alabilirlik Kumaşın nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının (RET) ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standardı) Kumaşın nefes alabilirliği, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen suyu dışarı atması ve cilt üzerinde çok fazla suyu biriktirmeme kapasitesi ile ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, terin kıyafet içinde yoğunlaşmasını engellemek için teknik bileşenler (fermuar, havalandırma, file) kullanmaktadır. Slide 700 pantolonun RET değeri <12
Sağlamlık Ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı, günlerce süren ayrıntılı testler sonucunda onaylanmıştır! Pantolonlarımız, bilek bölgesinde kayak nedeniyle oluşabilecek kesiklerin azaltılması amacıyla kenar koruyucu ile donatılmıştır.
Isı yalıtımı önerileri Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Ancak dikkat, kat kat giyinin ama her giysiyi değil: Deriyle doğrudan temas halinde olan katman için sıcak tutan ancak aynı zamanda teri dışarı atmak amacıyla nefes alan yapıdaki teknik bir iç pantolon seçin. Kayak sırasında bacakların terlemesinden daha kötü bir durum yoktur. Pamuklu ürünler yerine daha çok nefes alan ve hava alan sentetik ürünler tercih edin...
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş : 100.0% Polyester Dolgu malzemesi : 100.0% Polyester Ana astar : 100.0% Polyester İkinci astar : 100.0% Polyester
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? Wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin!
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
199.99TL
199.99TL
2
100.00TL
199.99TL
3
66.66TL
199.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
199.99TL
199.99TL
2
100.00TL
199.99TL
3
66.66TL
199.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
199.99TL
199.99TL
2
100.00TL
199.99TL
3
66.66TL
199.99TL