TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

SICAK TUTAN ve SU GEÇİRMEYEN kayak eldiveni

Kayak Snowboard Tekstil Aksesuarları

SLIDE 300 KAYAK ELDİVENİ - YETİŞKİN - MOR WED'ZE

WED'ZE
DÜZENLİ OLARAK KAYAK YAPAN, SU GEÇİRMEYEN ve SICAK TUTAN bir eldiven arayanlar için tasarlandı. SLIDE 300 eldiven sizin için optimum rahatlık ve kavrama kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Su geçirmezliği ve nefes alabilirliği maksimum rahatlık sağlar.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
45.99TL - %

45.99TL*
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
45.99TL  %
DroppedPriceBefore0.00TLDroppedPriceNow45.99TL**
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8371097
AVANTAJLARI
Uygun sıcaklık ÖNERİLEN sıcaklık: -5°C
LİMİT sıcaklık: -10°C
Isı yalıtımı 150 g/m2 dolgu. Mikro polar astar. Bilek sıkma bandı.
Su geçirmezlik 4 - 6 saat karda kullanılabilir.
Su geçirmez membran
Hareket serbestliği Kalıplı hafif bu eldiven, batonu kavramayı kolaylaştırır
Ayarlanabilir yapi Bilek kısmında cırt cırtlı ayarlama bandı.
TEKNİK BİLGİLER
BİLEŞENİN SU GEÇİRMEZLİK ÖZELLİĞİ

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.

SU GEÇİRMEZ MEMBRAN

Membran, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özelliklerini sağlamak üzere kumaşın iç yüzeyine uygulanan çok ince (yaklaşık 5-25 cm) bir polimer tabakasıdır.

NEFES ALAN KAPLAMA

Nefes alan kaplama, bir yüzeyin macun veya sıvı ile kaplanması yoluyla elde edilir. Kumaş yüzeyine uygulandığında, su geçirmeyen ve su buharının dışarı atılmasını sağlayan bir bariyer görevi görerek koruma tabakası oluşturur.

BİLEŞENİN SU TUTMAMA ÖZELLİĞİ

Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece su almayan kumaş, ağırlaşmaz ve sıcak tutar. Su tutmama özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem yoluyla elde edilir. Bu işlem, ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak tekrarlanmalıdır (ortalama 2 - 3 yıkamada bir). Bu konu ile ilgili olarak faydalanabileceğiniz bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz. Tüm su geçirmez Wedze montlara bu işlem uygulanır.

RÜZGAR KESİCİ ÖZELLİK

Rüzgarın soğukluk hissini arttırdığını biliyor muydunuz? Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur.
"Rüzgar kesici" olarak adlandırılan bileşenler, rüzgar veya yapılan spor aktivitesinin hızından kaynaklanan hava akışını engelleyerek bu soğutucu etkiyi azaltır.

GİYME ÇIKARMA KOLAYLIĞI

Webbing sistemi sayesinde giyme çıkarma kolaylığı sağlar.

KAYBOLMAYA KARŞI GÜVENLİK

Eldivenlerinizi lift üzerindeyken çıkarmanız gerektiğinde kaybolmasını engellemek amacıyla elastik bir kayışla donatılmıştır.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Poliamit
Astar
100.00% Polyester
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Avuç
46.00% Polyester, 54.00% Poliüretan
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkayın. Sentetik program kullanın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. İki kez sıkma yapılabilir. Açık ve havadar bir yerde düz zeminde kurutun. Eldivenin astarını ters çevirmeyin ve dışarı çıkarmayın. Kurutma makinesinde kurutmayın. Kuru temizleme yapmayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Ütülemeyin. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Ürünü kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun
ÜSTLENDİKLERİMİZ
12 Decathlon müşterisi, Tignes kayak merkezinde, ürünlerimizin son aşama kullanım testlerinin onaylanmasına katkıda bulunmuştur. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? wedze.com üzerinden bizimle iletişime geçin.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
EN ÇOK ZİYARET EDİLEN ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI