100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Birden çok kıyafet taşımak için büyük hacim.

SİLİNDİR SPOR ÇANTASI 55L

Fitness eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. "Büyük" boy silindir çanta, birçok kıyafet ve spor aksesuarınızı taşımanızı sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343871
TEKNİK BİLGİLER
Hacim

55 litre

Boyutlar

U 640 X G 330 X Y 330 mm
63 cm - 117 cm ayarlanabilen askı

Bu çanta nasıl taşınır?

Büyük boy silindir çantanın, zevkinize göre (çapraz ya da omuzda), en rahat şekilde taşıyabilmeniz için omuz hizasında desteği olan, ayarlanabilir uzun bir askısı vardır. Ayrıca ayarlanmayan iki askısı, çantayı elinizde kolayca taşımanızı sağlar. Dahası, yan kısmında bulunan kulbu, soyunma odasındayken çantanızı dikey asmanızı sağlar.

Açıklama: cepler ve püf noktaları

Büyük boy silindir çantanın kart, asma kilit, kulaklık, duş jeli ve telefon için bir gözü vardır. Bu çanta, ayakkabıları kıyafetlerden ayırmaya olanak sağlayan ayakkabı cebi sayesinde oldukça kullanışlıdır (2 çift ayakkabı koyabilirsiniz!). Ayrıca, ulaşmayı kolaylaştırmak için içten ve dıştan erişilebilen bir cebi vardır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Çanta, kullanım sırasında şeklini korumasını sağlamak için laboratuvarda testlere tabi tutuldu. Dokuma gereksinimlerine uygundur, aşınmaya karşı dayanıklıdır ve birleştirme şeklinin kalitesi, ürünün sağlam olmasını sağlar.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM