QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/5faad70f-d9c8-4ddf-a715-430df20482d2.zip/index.html
Referans numarası : 8287476
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
KARDA YÜRÜYÜŞ ÇOCUK AYAKKABILARI & BOTLARI

Çocuk Kar Botu - Siyah - SH100 - X QUECHUA

QUECHUA
4.5/5

Renk : SİYAH

Decathlon
150.00TL - %

150.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Bu botları hobi amaçlı olarak karda yürüyüş yapan çocuklar için tasarladık. Karlı zeminleri keşfetmeniz için idealdir. Sıcak tutar. Su geçirmez ve nefes alır. Geniş ağızlı. Ayarlanabilir ve ayağı kavrayan cırt cırtlı bant sayesinde daha iyi bir koruma sağlar.

Ürün Faydaları

Isı yalıtımı Limit sıcaklık -10°C
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan kaplaması sayesinde ayakları kuru tutar.
Kavrama 4 mm tırtıklardan oluşan kauçuk tabanı karlı zeminde yer tutuşu sağlar.
Giyme / çıkarma kolaylığı Geniş ağzı ve ayarlama sağlayan cırt cırtı ile kolayca giyilir ve çıkarılır.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
Ürün detaylarını keşfet

Teknik bilgiler

Botlarımın kış aylarında yaptığım doğa yürüyüşlerinde ayaklarımı sıcak tutacağından nasıl emin olacağım?

Sizi soğuğa karşı etkili bir şekilde koruyabilmek adına sıcak tutan bir astar kullanmayı tercih ettik.
Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz botların hareket halinde soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Botların sizi hangi sıcaklığa kadar koruduğunu kesin olarak bilmek artık mümkün. Botlarınızın için ideal sıcaklık limitleri belirtilmiştir. Bu model için -10°C.

Botlarım beni dış koşullara karşı nasıl koruyacak?

Botlarınızın su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlayan bir membran kullanılarak üretilmiştir. Membran, kumaşın iç yüzüne uygulanan, suyun içeri girmesini önlerken nemin dışarı atılmasını sağlayan oldukça ince (5 - 25 mikrometre) bir bileşendir.

Botlarımın %100 su geçirmez olduğundan nasıl emin olacağım?

Botların su geçirmezliğini, ürünleri suya daldırarak bir yürüyüşün taklit edildiği laboratuvar testlerinde ölçüyoruz ve ayrıca antrenman zeminlerinde kullanım ve eskime testlerine tabi tutuyoruz. Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 bükülme (yaklaşık 4 km yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 8 km yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 16 km yürüyüş). Bu bot 8 km'lik yürüyüşe eşit olan 4000 bükülme testine tabii tutulmuştur.

Yer tutuş ve kaymazlık arasındaki fark nedir?

Botların yer tutuş özelliği kramponlara (bu modelde 4mm), sayılarına ve şekillerine bağlıdır. Kaymazlık özelliği ise arabanızın tekerleklerinde olduğu gibi botların tabanlarında kullanılan bileşenlere ve çıkıntılara bağlıdır. Yer tutuş itiş gücünü artırır, tırmanış sırasında botun arkaya doğru kaymasını önler ve denge sağlar.
Kaymazlık tabanın kavramasını artırarak düz zeminlerde ya da zorlu koşullarda (yağmur, kar, buz) botun kaymasını önler.

Ürünüm düzenli kullanımda uzun ömürlü müdür?

Mühendislerimiz ürünü kullanırken memnun kalmanızı sağlamak için laboratuvar testleri yapmaktadır. Aşağıdaki unsurları doğrularız: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Karlı zeminlerde yapacağım doğa yürüyüşleri için en uygun giyinme şekli nedir?

Kış aylarında doğru giyinmek adına şunları uygulamanızı tavsiye ediyoruz: Sıcaklık: sıcak tutan çoraplarla ek sıcaklık sağlama.(uygun oranda yün içeren çoraplarla)
Nefes alabilirlik: Çorabınızı doğa yürüyüşünüzün yoğunluğuna uygun seçin ve terlemeyi azaltmak için nefes alabilen modelleri tercih etmeye özen gösterin.
Konç uzunluğu: daha fazla koruma istiyorsanız uzun konçları tercih edin ve çorabınızın konç uzunluğunun ayakkabınızın gövde yüksekliği ile uyumlu olduğuna emin olun.

Ürünümün teknik özelliklerini nasıl koruyacağım?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden ürün yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş suyu emmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu su tutmazlık işlemi ürünün kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir. Mağazalarımızda bu işlem için gereken sprey ya da sıvı ürünleri bulabilirsiniz.

Ürünümün garantisi nasıl işler?

Bu ürün kasa fişinde belirtilen satış tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ücretsiz olarak ikame ürünle değiştirilir. Ürünün garantisi normal aşınma süreci ve düzgün olmayan kullanım şartları sonucunda oluşan yıpranmaların dışında kalan durumları kapsar.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE oluşturulmuştur. Decathlon, bu yaklaşımın gönüllü bir katılımcısıdır.
Tüm prosedürlerimiz için: http://developpement-durable.decathlon.com/

Ağırlık

24: 0,624 kg
25: 0,624 kg
26: 0,624 kg
27: 0,624 kg
28: 0,624 kg
29: 0,624 kg
30: 0,624 kg
31: 0,624 kg
32: 0,624 kg
33: 0,624 kg
34: 0,624 kg
35: 0,624 kg
36: 0,624 kg
37: 0,624 kg
38: 0,624 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Üstü
80.00% Polyester, 20.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
100.00% Kauçuk
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Açık alanda kurutun.
Saklama önerisi Ürünlerinizi havadar, ışık almayan ve nemden uzak bir yerde saklamanızı öneririz.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM