SUBEA

Rahatça nefes alın!

Tüplü Dalış Ekipmanları Dalış - SCD 500 BASINÇ REGÜLATÖRÜ  SUBEA - Su Altı Avcılığı Malzemeleri
Tüplü Dalış Ekipmanları

SCD 500 MANOMETRELİ 1. KADEME DENGELİ BASINÇ REGÜLATÖRÜ SETİ - DIN 300 SUBEA

SUBEA
İleri seviyede dalış yapanlar için tasarlandı. Maksimum solunum rahatlığı sunan dengeli birinci kademeye sahip basınç regülatörü. Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş mükemmel ergonomik ağızlık. Yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendiren ergonomik egzozlar.
Decathlon
879.99TL - %

879.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
879.99TL  %
879.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8357780
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ağızda rahatsızlık vermeme özelliği Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş ergonomik ağızlık.
Görülebilirlik Hava tahliye regülatörü, baloncukları görüş alanından uzaklaştırır.
Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma Ergonomik kapak regülatörün sürekli akışını engeller.
Takma / çıkarma kolaylığı DIN dalış tüpüne sabitleme sistemli Regülatör Seti.
TEKNİK BİLGİLER
Ürün bileşeni Set içeriği:
- 1 adet Subea SCD 500 DIN dengeli piston sistemli regülatör (75 cm hortum)
- 1 subea 1. kademe regülatör hortumu (100 cm hortum)
- 1 Subea manometre
Dengeli birinci kademe solunumu rahatlatır Subea 500 basınç regülatörünün birinci kademesi, derinlik ne olursa olsun solunumu rahatlatan döner başlıklı dengeli bir pistona sahiptir. 2 adet yüksek basınç (HP) ve 4 adet düşük basınç (LP) çıkışı mevcuttur. Birinci kademe dengeli piston sistemleri profesyonel ve sportif dalgıçlar için tasarlanmıştır.
NEFES VERME yüksek görüş mesafesi ve daha az gürültü. Basınç regülatörünün ikinci kademesi, doğal nefes alma davranışını mekanik bir harekete dönüştürür. Yüksek kaliteli ikinci kademe, basıncı önemli ölçüde azaltarak dalgıcın ekstra efor sarf etmesine gerek kalmadan yeterli miktarda hava girişi sağlar ve güvenliği artırır. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar sayesinde nefes almak kolaylaşır. Özel kapak tasarımı regülatörün sürekli akışını da engeller.
Nefes verme: Yüksek görüş mesafesi ve daha az gürültü. Nefes verme esnasında, ergonomik egzozlar yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendirerek gürültünün dalgıcı rahatsız etmesini ve hava kabarcıklarının maskenin önüne geçmesini engeller.
SUBEA basınç regülatörleri: özel onaylı anatomik ağızlık! Bu regülatör ağızlıkları, ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilen ergonomik ağızlığı sayesinde ağızdan rahatça nefes almanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ağızlık, damak hizasındaki kanatçıklar, dil desteği ve çenenin kapanma açısını dikkate alarak kullanılan farklı kalınlık ve yoğunluklardaki malzemesi (tek veya iki kat) ile ürünün ağızda durmasını kolaylaştıran özel bir yapıya sahiptir.
SUBEA manometre: 400 bara kadar tüp basıncına dayanıklı manometre 200 ve 300 bar teknolojisine uyum sağlayabilen, 400 bara kadar tüp basıncına dayanıklı manometre. Yüksek basınçlı sistemlerle uyumludur. 0 ve 50 bar arası kırmızı güvenlik göstergesi. Yan tarafta güvenlik kayışı bağlamayı sağlayan ek halka. Krom kaplama tek parça paslanmaz pirinç gövdeli manometre. Patlama ve darbeye karşı korumalı. Berilyum bakır alaşımlı hassas ve esnek spiral hortum
Dış çapı 55 mm. Dış vida sistemi. 7/16" HP. Arkadan aydınlatmalı kadran.
Hortumun uzunluğu ve ağırlığı Birinci kademenin ağırlığı: 750 gram
Hortumlu ikinci kademenin ağırlığı (75cm): 350 gram
Regülatör hortum ağırlığı (100cm): 365 gram
Manometre ağırlığı: 260 gram
Toplam ağırlık: 1492 g
Büyük diyafram ve tahliye düğmesine sahip Subea valfli ikinci kademe dalış regülatörü. Basit ve sağlam yapısı ile uzun vadeli güvenilirlik sunan SUBEA ikinci kademe dalış regülatör hortumu, yeni başlayanlar için ideal bir ürün olmasının yanı sıra hava paylaşımını kolaylaştıran 1 metre esnek sarı hortumu sayesinde güvenli dalış için mükemmel bir seçenektir.
Regülatörlerin sertifikası SUBEA-TRIBORD SCD 500 dengeli birinci kademe basınç regülatörleri ılık suda (su sıcaklığı +10°C'nin üzerinde) kullanım için uygundur. DIN vanalı basınç regülatörü 300 bara kadar onaylıdır.
Bakım tavsiyeleri Regülatörünüzü temizlemek ya da yağlamak için hidrokarbür içerikli ürün ya da solvent asla kullanmayın. İtici gazlar plastik malzemeye zarar verebileceğinden, asla aerosol bombası kullanmayın.
Saklama önerileri Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde, bağlantı noktaları çabucak küçülerek regülatörün doğru işlemesini ve güvenliğinizi etkiler. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Regülatörlerin bakımı Subea, regülatörlerinizi her iki senede bir bakım ve her sene en azında bir kere görsel inceleme yaptırmanızı öneriyor. Her iki işlemin de SUBEA sertifikalı atölyelerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Özellikle yoğun bir sezondan sonra (100 dalıştan fazla) ya da uzun saklama döneminden sonra bakım yaptırmanız önemle tavsiye edilir.
http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Ürünlerin garantisi Subea-Tribord ürünleri, satın alma işleminden itibaren iki sene (her ülkede geçerli olan kanunlara göre) ve tespit edilmeyen hatalara karşı yasal güvence için kusurun tespitinden sonra iki sene garantilidir (her ülkede geçerli olan kanunlara göre).
Ürünlerimiz, profesyonel amaçlı değil sportif amaçlı kullanım içindir.
Garanti, şok, kötü kullanım ya da normal aşınma sonucu meydana gelen hasarı kapsamaz.
SUBEA markası nedir? Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir)
Daha fazla bilgi için: www.subea.com
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Bisiklet taşıma çantası
100.00% Polyester
Roba
100.00% Pirinç
Şasi
05.00% Çelik , 05.00% Silikon, 75.00% Poliamit 12 (PA12), 15.00% Pirinç
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Yıkamadan önce subapın kapağını kapatın. Dry in a dry and ventilated place.
Saklama önerisi Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısıdan uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Dalış için eğitmen onayı gereklidir.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm dalış regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. *DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Ürün testi Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Garanti Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl garanti
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI