SUBEA

Ilık sıcaklıktaki sulara uygun tek parça wetsuit

Tüplü Dalış Elbiseleri 16-24 - SCD 100 WETSUİT  SUBEA
Tüplü Dalış Elbiseleri 16-24

SCD 100 TEK PARÇA TÜPLÜ DALIŞ WETSUİTİ - KADIN - 5 MM SUBEA

SUBEA
16°C - 24°C arası sıcaklıklardaki sularda tüplü dalış yapanlar için tasarlandı. 5,5 mm kalınlığında, ılık sulara uygun, kadınlar için kadınlar tarafından tasarlanmış, ıslaklığı hapseden wetsuit!
Decathlon
389.99TL - %

389.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
389.99TL  %
389.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8354114
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 5.5 mm tek parça wetsuit
GBS yapıştırma / dikişli yapı, su sızdırmaz dikişler
Giyme / çıkarma kolaylığı Önden fermuarlı tek parça wetsuit. Entegre kapüşon.
Hareket serbestliği Anatomik kesimi sayesinde kollarda hareket özgürlüğü Dikişsiz koltuk altı
Yıpranmaya karşı dayanıklılık Ergonomik diz destekleri.
Vücuda uygunluk Kadınlar tarafından, kadınlar için! düşüncesiyle üretilmiş ve test edilmiştir.
TEKNİK BİLGİLER
Isı yalıtımı hakkındaki bilgiler Önden fermuarlı, 5.5 mm, entegre tek parça wetsuit.
GBS (GBS Glued & Blind Stitched) yapıştırma / dikişli yapısı sayesinde su sızdırmaz dikişler. Küçük miktar su fermuardan bir kere girdiğinde wetsuit ile vücudunuz arasına hapsolur, giren su içeride dolaşamaz böylece başka su girişi de olmaz. Isı yalıtımınızı bu içeri sızan su sağlamaktadır. Wetsuitin ağırlığı (M bedende): 1.5 kg
Yapıştırma / dikişli yapı - GBS Neopren malzeme, aşınmaya karşı daha yüksek dayanıklılık için ilk olarak yapıştırılmış ve ardından dikilmiştir. Dikişi özeldir: kullanılan iğne, dalış sırasında suyun girişini engellemek için neopren malzemeyi tam olarak delmez.
Air Expulse teknolojisi Başlığın üst kısmındaki delikler sayesinde havalandırma sağlar ve nefes alır. Bu küçük deliklerin üstünde küçük bir kapak vardır ve bu deliklerden su girmesini engeller.
Kadın vücut yapısına uygundur! Neopren kıyafetler daha etkili olabilmeleri için vücuda tam oturmalıdır. Bu yüzden Subea kadın vücuduna özel tasarımlar geliştirir. Bu ürünler ''kadınlar tarafından, kadınlar için!'' düşüncesiyle üretilmiş ve test edilmiştir.
Beden göstergeleri Özel durumlar: Sol manşetteki baskıda beden kolayca görülebilir. Neopren kalınlığı: İç kısımda 5,5 mm'dir.
Isı yalıtımı performans sınıfı Bu tüplü dalış wetsuitinin ısı koruması bağımsız INPP enstitüsü tarafından test edilmiştir ve NF EN 14225-1 :2005 standartlarına uyduğu onaylanmıştır.
C SINIFI olarak serfitikalandırılmıştır.

A (+7°C/+12°C / +45°F/+54°F)
B (+10°C/+18°C / +50°F/+64°F)
C (+16°C/+24°C / +61°F/+75°F)
D (+22°C/+30°C / +72°F/+86°F)
Sıcaklığı ve kalınlığı siz ayarlayın! Dalış sırasında, soğuk bizim en büyük düşmanımızdır! Su sıcaklığına uygun ısı yalıtımı korumaları kullanmak çok önemlidir.
Farklı hava koşulları için farklı wetsuit almak yerine, sıcaklığa bağlı olarak kendi aralarında kombine edilebilen ürün etrafında şekillenen tasarım geliştirdik.
Isı yalıtımınızı, maske, neopren üst (kolsuz neopren), maskeli üst, 1 mm üst shorty ya da 5.5 mm alt shorty ile tamamlayabilirsiniz.
Islak wetsuit nedir? Bu tür wetsuitler, piyasada en çok görülen wetsuit tipleridir. Amacı su bariyeri sağlamaktan çok, vücudunuz ile dışarı arasında ısı tamponu oluşturana kadar vücudunuzun ısınmasını sağlamak amacıyla suyu hapsetmektir. Neopren bileşenlidir - hava kabarcıklarıyla dolu bir çeşit kauçuk polimer - Bu wetsuitlerin kalınlığı 0.5 - 7 mm arasında değişmektedir.
Yumuşak ve modüler olduğu için bu wetsuitler mükemmeldir.
Wetsuit giymek için ipuçları Ayağınıza plastik bir torba geçirin. Daha sonra bacağınızı wetsuitten içeri sokun... Ayağınız tamamen çıkacak ve wetsuite takılmayacaktır! Ayarlamak için, üçüncü bir kişiden, bilekten manşetlerinize üflemesini isteyin. Hava girişi, neopren wetsuiti şişirir ve anında vücudunuza yapışır. Böylece son düzenleme ve ayarlamalara geçebilirsiniz.
Wetsuit için bakım ipuçları 1) Wetsuitinizin her sezon, iç-dış olarak duru su ile yıkayın.
2) Sterilize etmek için antibakteriyel solüsyon kullanın.
3) Duru su ile iyice durulayın.
4) Geniş bir askıda, karanlık ve iyi hava alan bir yerde kurutun. Dikkat, güneş ışığı wetsuitin kumaş bölümlerinin rengini soldururken neopren bileşenin eskimesini hızlandırır.
Fermuarlar, diş fırçası ile temizlenip silikon yağıyla yağlanabilir.
SUBEA markası nedir? Tribord Dalış ürünleri markası, Decathlon'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: "SUBaquatic Experiences are Amazing" (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir)
Daha fazla bilgi için: www.subea.com
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
100.00% Neopren
Astar
100.00% Poliamit
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Wetsuitinizi, herhangi bir ısı kaynağından uzak, ışık almayan bir yerde kurumaya bırakın. Formunu ve neopren bileşeni korumak için wetsuitinizi asılı olarak saklayın.
Uyarılar Yüzme antrenmanları için
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Ürün testi Isı yalıtımı özelliğinin onaylanması için Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortağımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI