GEONAUTE

Kullandığınız spor uygulamasına bağlanan tartı

GPS Saatler - SCALE 700 AKILLI TARTI  GEONAUTE
GPS Saatler

SCALE 700 YAĞ ORANI GÖSTERGELİ AKILLI TARTI GEONAUTE

GEONAUTE
Vücut ölçülerinin değişimini takip ederek spor antrenmanlarını bu verilere göre düzenlemek isteyen sporcular için tasarlandı. myGeonaute connect uygulamasındaki açıklamalar ve değerlendirmeler sayesinde vücut ölçülerinizin değişimini izleyin ve her birinin anlamını öğrenin.
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
149.99TL - %

149.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
149.99TL  %
149.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8353713
ÜRÜN AVANTAJLARI
Antreman verileri Kilo; yağ, kas, kemik, su oranı ölçümü; beden kitle indeksi, bazal metabolizma
Bağlantı Özelliği Ölçülerin myGeonaute connect uygulaması üzerinden akıllı telefona aktarımı
Koçluk myGeonaute uygulamasında vücut ölçülerinizin değişimini izleme ve değerlendirme
Çok işlevlilik Otomatik kullanıcı algılama. 8 kullanıcıya kadar.
Hassasiyet Ölçüm aralığı: 100 g - Maksimum ağırlık: 150 kg
TEKNİK BİLGİLER
Kilonuzu ve vücut ölçülerinizi hesaplayın Scale 700 tartı vücut ölçülerinizi hesaplamanıza ve takip etmenize yardımcı olur: Kilo ve vücudun yağ, kas, kemik, su oranı ölçümleri.
Akıllı telefonunuzla kablosuz senkronizasyon Akıllı telefonunuz sayesinde, Scale 700 tartı vücut ölçülerinizi kablosuz olarak myGeonaute kullanıcı hesabınızla senkronize eder. Böylece, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde telefonunuzdan verilerinize erişebilirsiniz.
Vücut ölçülerinizin değişimini uzun vadeli olarak izleyin myGeonaute connect uygulaması verilerinizi saklamanızı ve vücut ölçülerinizin değişimini uzun vadeli olarak görüntüleyebilmenizi sağlar.
Günlük enerji gereksinimizin genel değerlendirmesi Scale 700 tartı bazal metabolizma hızınızı hesaplar (dinlenirken harcadığınız günlük enerji miktarı) ve bu değeri gün içinde yaptığınız fiziksel aktiviteler sırasında harcadığınız kalori miktarına ekler. Böylece, günlük olarak harcadığınız toplam kalori miktarını görebilirsiniz.
Yaptığınız spor ve vücut ölçülerinizin değişimi arasında bağlantı kurun Scale 700 tartı, myGeonaute hesabınıza bağlanır. Bu şekilde vücut ölçülerinizin değişimini görebilir ve antrenmanlarınızı bu verilere göre düzenleyebilirsiniz.
Ailece kullanabileceğiniz tartı Scale 700 akıllı tartı maksimum 8 kullanıcıyı otomatik olarak algılar. Ölçüleri ilgili myGeonaute kullanıcı hesabı ile senkronize eder ve gizli kalmasını sağlar.
Biyo-empedansmetre teknolojisi ve ITO elekrotlar Scale 700 tartı, empedansmetre teknolojisi sayesinde vücut bileşiminizi hesaplar. Cam elektrotlar (ITO teknolojisi) yoluyla vücuda çok düşük yoğunlukta bir akım gönderilir. Sağlığınız için herhangi bir tehlike oluşturmayan bu işlem, farklı algoritmalar sayesinde vücut bileşiminizin belirlenmesini sağlar.
Evinizle mükemmel uyum sağlar Sade tasarımı ve az yer kaplaması sayesinde Scale 700 tartı eşyalarınızla mükemmel uyum sağlar.
Verilerinizi ömür boyu güvenle saklayabilir ve istediğiniz zaman onlara erişebilirsiniz Kullanıcı profili belirleme sistemi sayesinde, ölçümleriniz özel olarak kişisel myGeonaute hesabınıza gönderilir. Bu veriler kişisel hesabınızda saklanır ve herhangi bir bilgisayar veya telefondan ömür boyu verilerinize erişebilirsiniz. Ayrıca, dışa aktarma işlevini kullanarak ölçülerinizin yer aldığı listeyi excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Güç kaynağı 4 adet AAA pil ile çalışır. Piller dahildir.
Ağırlık birimleri Kilogram / Pound / Stone
Uyumluluk iOS: iPhone 4s ve üstü
Android: Telefonunuzun uygulamayla uyumlu ise, adresinden Decathlon uygulamasını indirebilirsiniz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
Uyarılar Kalp pili veya tıbbi implantlarla birlikte kullanmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI