Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
ARTENGO

İnce ve dayanıklı çorap!

Referans numarası : 8298346

RS160 SPOR ÇORABI

Hobi amaçlı raket sporları yapanlar (tenis, badminton, masa tenisi, squash, padel ve diğer sporlar) için tasarlandı. Güçlendirilmiş topuk ve burun kısımları ile maksimum dayanıklılık sağlayan spor çorabı. Penye pamuğun yumuşaklığı ayağınızın rahat etmesini sağlar. 3 çift olarak satılır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Penye pamuk

Penye pamuk, liflerin uzatılması, kumaşın yumuşaklığının ve doğallığının dolayısıyla kalitesinin artırılması amacıyla özel bir tarama işlemi uygulanmış bir pamuk türüdür. Bu işlem sonucunda, çorabınız daha yumuşak ve giymesi daha rahat olur.

Elastik yapı

Elastan bileşenin kullanıldığı bu çoraplar daha esnek yapıdadır ve ayağı daha iyi kavrar. Çorap gözünüze küçük görünebilir ancak bu durum elastik yapısından kaynaklanır. Örgü yapısı tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklıdır.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Çorap
30.00% Poliamit, 69.00% Pamuk, 01.00% Elastan
Bakım önerileri Hassas programda yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Çoraplarımız tenis kortlarında kullanılmadan önce birçok teste tabi tutulur: hem laboratuvarda hem de sahada bir çok testten geçirilmiştir. Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri yapılır: Zehirli madde kullanımı; UV ışınlarına, aşınmaya, tekrarlanan yıkamalara ve hızlandırılmış eskitme testine karşı dayanıklılık. Ürünler üzerinde yapılan saha testleri gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM