100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Rahatlık ve performans

RNS 70 ERKEK KAYAK AYAKKABISI

İleri seviyede kayak yapan sporcular için idealdir. Ayak genişliği 104 mm "Wide" olan, rahat ve sprotif kayak ayakkabısı arayan ileri seviye kayakçılar için tasarlandı. Rahatlık ve performans arayan sporcular için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8279094
TEKNİK BİLGİLER
Isı yalıtımlı ve titreşim önleyici taban

Titreşimleri emmek için ena z 4 sünger katmanı bulunmaktadır. Bu sayede, kayağa iyi yön verebilmek için ayaklarınızı ayakkabıya istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz

Easyfit sistemi: Giyme kolaylığı

Easyfit sistemi çift enjeksiyonlu dış kabuk ile ayakkabıyı giyip çıkarmayı kolaylaştıran ayakkabının bir kombinasyonudur. Ayakkabı dilindeki sap sayesinde ayakkabı çok rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilir.Maksimum rahatlık

Slide in: Daha kolay giyip çıkarma imkanı!

Gövdenin üst kısmına sentetik derine yapılmış ve "Slide In" olarak adlandırılan parçayı ayakkabı daha rahat giyilip çıkarılabilsin diye ekledik!

Arka kısım

Ayakkabı boğazının arka kısmına bir plaka yelşeştirilmiştir. Kullanıcınun uyguladığı kuvveti alarak, virajlarda ve diğer yönlendirme hareketlerinde kayağa iletir. Bu sisteme ayrıca 35 mm'lik bir kayış eklenmiştir. Bu kayış, ayakkabı gövdesini baldıra oturtur.

Uzun süre kullanım

Tabanın ön ve arka kısmına kendi aralarında değiştirilebilrn parçalar eklenmiştir. Bu parçalar, tabanın her zaman düz kalması için değiştirilir. Bu işlem ayrıca bağlamaların aşınmasını da önler.

Kullanım önerileri

Ayakkabıyı giydikten sonra üçünçü klipsten kapamaya başlamanızı öneririz. Boğaz kısmını çok fazla zorlamadan sıkınız, ardından üstteki iki numaralı klipsi kapatınız. Kaymaya başlamadan önce ayakkabıyı çok sıkmadığınızdan emin olmalısınız çünkü aksi durumda ayağınız çabuk şişer. Gerekli olduğu durumda, iki kez kaydıktan sonra tokaları kontrol ediniz.

Kişiye göre ayarlama

Bu ayakkabıda kullanılan 4 adet mikrometrik klips sayesinde kullanıcının ayak yapısına göre mükemmel bir ayarlama yapılabilir. Bu şekilde daha hassas ayakakbılar elde edilebilir.
Dış kabuğun üst tarafında bulunan dişli sayesinde ayakkabı baldırların kalınlığına göre ister sıkı siter bol bir şekilde kapatılabilir.

3D kesim :

1° Su geçirmez dikiş kullanılmamıştır.2° Kar koruma.3° kalıp halindeki esnek nokta sayesinde açması kolaydır.°4 ve ° 5 Darbe emici sünger katman kaval kemiğini darbelere karşı korur.6° . Fırçalanmış dova kaplama.

N°7 Sentetik deri "Side In".

Sentetik deri giyip çıkarmayı kolaylaştırır.

N°8 Sünger

Ayağın rahat kalmasını sağlayan sünger.

N°9 Konforlu topuk.

Ayağı sıcak tutan taban.

N°10 Taban

Maksimum ısı yalıtımı sunan 3 katmanlı taban.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM