100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Ayakkabınızı unutun, sadece kayağa odaklanın !

Referans numarası : 8279197

RNS 50 KADIN KAYAK AYAKKABISI

Hafif ve rahat bir ayakkabı arayışındaki sporcular için tasarlanmıştır. RNS 50, uygun fiyatlı kayak ayakkabısı Hafiflik ve rahatlık sayesinde sadece kayak yapmanın keyfine varacaksınız !

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Klipslerin ayarlanması

Alüminyum 4 mikrometrik toka oldukça sağlamdır. Tokanın uzunluğunu, klipsi gevşetip veya sıkarak ayarlayabilirsiniz. 3 şekilde ayarlanabilen üst kısımdaki bu klips, tüm baldır yapılarına uyum sağlar. Kayışı, gövde de daha kolay ve daha etkili bir ayarlama sağlar.

Ayakkabı

Bu geniş ayakkabı, bir çok ayak numarasıyla uyumlu olmasına rağmen dar boğaz yapısı nedeniyle kalın baldırlı kişilere uygun değildir. Topuğu daha iyi kavraması için aşık kemiği seviyesinde kalıplı köpük bileşen bulunur.

Flex nedir?

Kayak ayakkabısının sertliği hakkında bilgi vermek için her ayakkabının flex (esneklik) göstergesi tanımlanır. Bu değer ne kadar yüksek ise ayakkabı gövdesi de o kadar sert olur. 50'den 65'e kadarki flex seviyeleri orta seviyedeki kayakçılar için tasarlanmıştır. 65'ten 80'e kadarki flex seviyeleri tecrübeli kayakçılar için tasarlanmıştır. 80'in üzerindeki flex seviyeleri ise uzman kayakçılar için tasarlanmıştır. Dayanıklı gövdeler daha yüksek seviyelere çıkabilir.

Kayak ayakkabısını nasıl denemeliyim?

Ayakkabı ayağa giyildiğinde klipsler yarım şekilde kapatılmalıdır. Eğer ayağınız ayakkabı içinde ileriye doğru gidiyorsa, bu ayakkabı hacminin size uygun olmadığını gösterir. Ayakkabıyı kapattıktan sonra, topuğu geri çekmek amacıyla kaval kemiklerinizin üzerine güç uygulayarak 3 büyük bükme hareketi yapmanız gerekir (ellerinizi dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz). Doğru şekilde durarak ayakkabının ucuna dokunmalısınız; ayağınızdaki bükülme azalacak ve ayakkabının önünü hissetmeyeceksiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM