SUBEA
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Dalış - null SUBEA - All Sports
Referans numarası : 8396407
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI

SUBEA

SUBEA
Decathlon
Subea tasarım ekiplerimiz, kullanımı rahat bu valfli dalış regülatörünü tüm Subea basınç regülatörleriyle birlikte kullanılabilir olarak tasarladı. SUBEA dalış regülatörü, valfli ikinci kademe, büyük diyaframlı ve tahliye düğmelidir.

Ürün Faydaları

Ağızda rahatsızlık vermeme özelliği Ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilmiş özel ergonomik tek kat ağızlık.
Görülebilirlik Sarı kapaklı 1 metre sarı renkli hortum, hava paylaşımını kolaylaştırır.

Üstlendiklerimiz

Tüm SUBEA basınç regülatörleri, kalite uzmanı ve bağımsız bir denetleyici olan DAN Europe* ile birlikte yapılan kullanım ve kullanışlılık (Statik, Dinamik ve Biyomekanik Analiz) testlerine tabi tutularak geliştirilmiştir. *DAN Europe (Divers Alert Network Europe), tüplü dalış yapanların sağlığı ve güvenliği için tıbbi yardım ve araştırma faaliyetleri gerçekleştiren uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.
Ürün testi Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da DECATHLON Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Garanti Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl

Teknik bilgiler

Güvenilirlik ve güvenlik

Basit ve sağlam yapısı ile uzun vadeli güvenilirlik sunar. SUBEA ikinci kademe dalış regülatörü yeni başlayanlar için ideal bir ürün olmasının yanı sıra hava paylaşımını kolaylaştıran 1 metre sarı hortumu sayesinde güvenli dalış için mükemmel bir seçenektir. SUBEA dalış regülatörü, valfli ikinci kademe, büyük diyaframlı ve tahliye düğmelidir.

Nefes verme: Yüksek görüş mesafesi ve daha az gürültü.

Nefes verme esnasında, ergonomik egzozlar yanak hizasında hava kabarcıklarının akışını yönlendirerek gürültünün dalgıcı rahatsız etmesini ve hava kabarcıklarının maskenin önüne geçmesini engeller. Dalış sırasında daha az rahatsızlık ve aktivite sırasında daha çok eğlence!

Kullanım kolaylığı

Basınç regülatörünün ikinci kademesi, doğal nefes alma davranışını mekanik bir harekete dönüştürür. Yüksek kaliteli ikinci kademe, basıncı önemli ölçüde azaltarak dalgıcın ekstra efor sarf etmesine gerek kalmadan yeterli miktarda hava girişi sağlar ve güvenliği artırır. Kapaktaki hidrodinamik açıklıklar nefes almayı kolaylaştırır. Bu özel kapak tasarımı regülatörün sürekli akışını da engeller.

SUBEA basınç regülatörleri: patentli özel anatomik ağızlık!

Bu regülatör ağızlıkları, ortodontistlerin katkılarıyla geliştirilen ergonomik ağızlığı sayesinde ağızdan rahatça nefes almayı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ağızlık, damak hizasındaki kanatçıklar, dil desteği ve çenenin kapanma açısını dikkate alarak kullanılan farklı kalınlık ve yoğunluklardaki bileşeni (tek veya iki kat) ile ürünün ağızda durmasını kolaylaştıran özel bir yapıya sahiptir.

Hortumun uzunluğu ve ağırlığı

Hortumlu dalış regülatörünün ağırlığı: 365 gram. Hortum uzunluğu: 100 cm.

Orta seviye basınç çıkışına takılır (LP – 3/8).

Bakım önerileri

Regülatörünüzü temizlemek ya da yağlamak için hidrokarbür içerikli ürünler ya da solvent asla kullanmayın. İtici gazlar plastik malzemeye zarar verebileceğinden, asla aerosol bombası kullanmayın.

Regülatörlerin bakımı

SUBEA, regülatörlerinize her iki senede bir bakım ve her sene en azında bir kere görsel inceleme yaptırmanızı öneriyor. Her iki işlemin de SUBEA sertifikalı atölyelerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Özellikle yoğun bir sezondan (100 dalıştan fazla) ya da uzun saklama döneminden sonra bakım yaptırmanız önemle tavsiye edilir.

https://support.decathlon.fr/plongee-fr-tp_20687

Regülatörlerin garantisi

SUBEA-TRIBORD ürünleri, satın alma işleminden itibaren iki sene (her ülkede geçerli olan kanunlara göre) ve tespit edilmeyen hatalara karşı yasal güvence için kusurun tespitinden sonra iki sene garantilidir (her ülkede geçerli olan kanunlara göre). Ürünlerimiz, profesyonel amaçlı değil sportif amaçlı kullanım içindir. Garanti, darbe, kötü kullanım ya da normal aşınma sonucu meydana gelen hasarı kapsamaz.

Ağırlık

0,365 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Şasi
5% Çelik, 5% Silikon, 75% Poliamit 12, 15% Pirinç
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde saklanması gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısı kaynaklarından uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Dalış için eğitmen onayı gereklidir.
KULLANIM KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayın → Kullanım Kılavuzu

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM