Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Çabuk kurulur ve toplanır. Hafiftir. 2 kubbeli.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/865453a9b6ca4808a0bf9b6f5ab5864f.zip/index.html
Referans numarası : 8206033

QUICKHIKER 3 ÇADIR

Çabuk kurulup toplanabilen ve çok yer kaplamayan 3 kişilik hafif bir çadır arayanlar için tasarlandı. 3 kişilik. Az yer kaplar, hafif ve geniştir: Oda yüksekliği idealdir, eşya saklama bölmeli 2 girişi mevcuttur. Pratik: Kendi kendine ayakta duran kubbe yapı. Çok hızlı kurulum/toplanma.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Alan

Uzunluk: 215 cm Genişlik: 195 cm baş kısmı, 160 cm ayak kısmı. Yükseklik: 108 cm

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, dayanıklılığı ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir platform üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 70 km/sa hızla esen (şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında (ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak) ve sahada test edilerek onaylanmıştır. İç kısmı poliüretan kaplamalı polyester dış tente, 120g/m² kalınlığında polietilen oda matı. Bütün dikişler, ısı yoluyla birleştirilmiştir ve su geçirmezdir. Nefes alan ve su tutmaz yapıdaki polyester oda ve sineklik oluşan rutubet ile temas etmemenizi sağlar.

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

Güneşe karşı koruma

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Bu sebeple; cildinizi koruyun.

Boyutlar ve ağırlık, katlı boyutlar

Sıkma perlonlu taşıma çantası: 40 X 18 X18 cm Kendi kendine ayakta duran yapı. Ağırlık: 3,25 kg

Havalandırma ve rutubet oluşumunu önleme

Sıcak havayı dışarı atmak ve içerde hava sirkülasyonu oluşturmak için tepede 2 büyük havalandırma noktası mevcuttur. Bu havalandırma noktaları hem içeriden hem dışarıdan açılabilir.

Direkler, kazıklar

Direkler: Kırılmaya ve donmaya karşı maksimum dayanıklılık sağlayan 7001 alüminyum alaşım (10,2 mm çap).
Kazıklar: Köşebent şeklinde alüminyum.

Kurulum / toplama

Kurmak ya da toplamak yaklaşık olarak 1 dakika sürer. Ön montajı yapılmış dış tente ve oda. Direkler çadırın üstüne bağlıdır, böylece kurarken zaman kaybetmezsiniz. Kendi kendine ayakta duran yapısı sayesinde her türlü zemin üzerinde kurulumu kolaydır. Toplaması da aynı şekilde hızlıdır. Çadırı taşıma çantasına koymak için katlı direkleri birleştirmeniz ve rulo haline getirmeniz yeterlidir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
50.00% Polyester, 50.00% Poliüretan
İç Oda
100.00% Polyester
Kemer
100.00% Alüminyum
Zemin halısı
100.00% Poliamit
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Yok
Saklama önerisi Saklama - Kullandıktan ya da temizledikten sonra, koku ve nem oluşmaması için kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.
Uyarılar Kişi başına maks. uyku tulumu genişliği: 60 cm.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Ürünlerimiz garanti kapsamındadır
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM