NEWFEEL

Dayanıklı ve bakımı kolay.

Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları Yürüyüş - PROTECT 140 AYAKKABI NEWFEEL - Günlük Yürüyüş Ayakkabıları
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a779a2021bc240fa9b8252bf7ccddf72.zip/index.html
Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları

PROTECT 140 SPORTİF YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI - ÇOCUK - GRİ NEWFEEL

NEWFEEL
Her hava koşulunda, yollarda veya şehirde yapılan sportif yürüyüş antrenmanları için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. Sağlam ve temizlemesi kolay, sportif yürüyüş antrenmanlarında çocuğunuza eşlik edecek Protect 140 spor ayakkabıları keşfedin.

Renk : GRİ / SOLUK KIRMIZI

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

89.99TL -  %

89.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 30/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8366783
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ayak hareketleriyle uyumluluk Tabanında bulunan çentikleri sayesinde esneklik sağlar.
Darbe emici EVA sünger bileşenli ara tabanı sayesinde darbeleri emer.
Su tutmaz Sentetik gövdesi sayesinde çiseleyen yağmura karşı dayanıklıdır.
Kaymazlık Kauçuk dış tabanı sayesinde zeminde mükemmel kaymazlık sağlar.
Dayaniklilik Kauçuk dış tabanı zaman içinde oluşacak aşınmalara karşı dayanıklıdır.
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları ve elastik bağcıkları ile çocuğunuz tek başına kolayca giyebilir.
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
28 - 39
Taban
Zeminde iz bırakmaz.
Diğer renkler
Çeşitli renkleri mevcuttur.
Bağlama
cırt cırtlar (+elastik bağcıklar)
Gövde boyu
Kısa.
Malzeme
Sentetik.
TEKNİK BİLGİLER
Okulda yapılan spor aktivitelerimde sportif yürüyüş ayakkabısı kullanabilir miyim? Ayakkabılarımız / spor ayakkabılarımız sportif yürüyüş amacıyla okulda yapılan sporların tüm beklentilerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: Spor salonlarına uygun, esnek, hafif, kavrama sağlayan yapıda ve iz bırakmayan tabana sahiptir.
Ortopedik tabanlar Newfeel çocuk yürüyüş ayakkabısını "ortopedik" tabanlar ile kullanmak istiyorsanız, ayakkabıyı bir numara büyük alın ve çıkarılabilir özellikteki iç tabanları çıkarın!
Topuk desteği Ayakkabının ayağı daha iyi kavrayabilmesi için Newfeeel çocuk spor ayakkabıları kavrama amacıyla tasarlanmış yüksek kaliteli topuk desteğine sahiptir.
Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi? Hayır! Eğer ayakkabının numarası çok büyükse, çocuğunuzun ayağı özellikle topuk bölgesinde çok iyi kavranmaz. Bu nedenle, ayak kenarlara doğru kayabilir ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal basış şeklini değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Bununla birlikte, ayakkabı ayağını sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabının burnu arasında 6 mm boşluk bulunmalıdır.
Çocuğum için seçtiğim yürüyüş / spor ayakkabısının doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım? Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonra avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmalısınız. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun altına sokmaya çalışarak yeterince boşluk (6 mm ) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve parmağınızın ucunda 10 mm'ye yakın bir boşluk oluşacaktır, bu ayakkabı sıkı demektir! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
"Ayak kemeri" belirgin yürüyüş / spor ayakkabılarını tercih etmek gerekir mi? Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban değillerdir, ayakları etli olduğundan düz tabanmış gibi görünür! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Bir kemere sahip olmak, protez kullanmak ile eş değerdir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Evimde yürüyüş / spor ayakkabılarını çok hızlı yıpratan bir çocuk var, en dayanıklı ayakkabıyı nasıl seçeceğim? Çocuklar ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidirler. Bu sebeple ayakkabı seçerken taban seviyesine özellikle dikkat etmelisiniz. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklıdır. Ayağı "saran" veya daha yüksek yapıdaki bir taban, "darbe emicilik" özelliğine de sahip olacaktır. Ayakkabının üst kısmında ise, deri dayanıklılık garantili bir bileşendir ve uygun güçlendirme ile erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Kullanım testleri Tüm Newfeel çocuk ayakkabıları, satışa sunulmadan önce çocuklarınızın hem iç hem de dış mekanlarda her gün karşılaşacağı şartlar altında kullanım testlerine tabi tutulmaktadır. Bu günlük testler ürünlerimizi daha da geliştirmemize ve müşteri memnuniyetini artırmamıza yardımcı olur.
Laboratuvar testleri Tüm sportif yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri gerçekleştirilmiştir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
30.00% Polyester, 70.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
30.00% Kauçuk, 70.00% EVA
Bakım önerileri To clean with a wet cloth. Dry in the open air.
Saklama önerisi Newfeel ekibi yürüyüş / spor ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız öneriyor.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabıları, laboratuvarda ve çocuklar tarafından sahada test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER