100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Propulse Walking Technology ve nefes alabilirlik.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/dd32f0bb6fd54330b0225b9c769b9849.zip/index.html
Referans numarası : 8319658

Propulse Walk 200 Kadın Spor Ayakkabı

Düzenli olarak yürüyüş yapanlar için tasarlanmıştır. Kauçuk: dayanıklılık/meş: havalandırma/EVA rahatlık sağlar. Propulse Walking Technology.topuk bölgesindeki ters çentikler yer tutuşu sağlarken parmak ucu bölgesindeki yer ile hızlı temas sağlanır.

Renk : PEMBE

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Propulse Walking Technology avantajları nelerdir ?

Propulse Walking Technology özelliği :
Eğimli yapısı ve topuk bölgesinde ters çentikleri sayesinde yerle daha hızlı temas eder. Kaymaz özellikli bölge, ayağa adım boyunca eşlik eder. Baş parmak bölgesindeki kuvvetlendirme sayesinde ise hem aşınma azaltılır hem de dinamiklik sağlanır ki bu özellik hızlı yürüyüşlerde çok önemlidir.

Sportif yürüyüş disiplinleri nelerdir ?

Tempolu yürüyüş en az 30 dakika süren belirli bir ritimde yapılan yürüyüş aktivitesidir. Sağlık için 5-7 km/saat, performans için 7-10 km/saat yürüyüşler gerçekleştirilebilir. Bu yürüyüşler, tüm vücudu çalıştırmak için yürüyüş batonlarıyla gerçekleştirilebilir: kuzey yürüyüşü. Daha fazla bilgi için : www.newfeel.com

Yürüyüş ayakkabıları hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Koşu yarışı esnasında iki temel basış etabı vardır : hareket topukla başlar ve ayağın ön kısmıyla sonlanır. Tempolu yürüyüşte ayak yerle temas eder ve ayağın 3 hareketi vardır: Hareket topukla başlar, ayak yerle temas eder ve baş parmakla sonlanır. Propulse Walking teknolojiye sahip ayakkabılar bu harekete uygun olarak üretilmişlerdir.

Kullanım testleri :

Bütün Newfeel ayakkabıları karşılaşabileceğiniz günlük şehir koşullarına (zaman, yürüme mesafesi, zemin, vb.) karşı test edilmiştir. Bu günlük hayat testleri ayakkabılarımızı daha iyi yapmamıza olanak sağlar.

Laboratuvardaki testler

Yürüyüş ayakkabılarının avantajlarını ve özelliklerini onaylamak için bu testlerin hepsi Newfeel tarafından yapılır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel ayakkabılar laboratuvar ortamında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM