100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
OXELO

Rahat, şık ve takması kolay kask.

Referans numarası : 8319014

PLAY 3 KASK

Paten, skateboard, scooter veya bisiklet kullananlar için tasarlandı. Turn-Ring (PLAY 3 modelinde elastik) boy ayarlama sistemi sayesinde kolayca ve rahat bir şekilde ayarlanabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Play 5

Ense kavraması: sıkma mekanizması. Çene kayışı: Hassas bir ayarlama yapmayı sağlayan çift klips ve yerleri değiştirilebilen tokalar. Isıyla yapıştırılmış köpük kısımları sayesinde dayanıklı ve rahattır.

Play 7

Ense kavraması: sıkma mekanizması. Çene kayışı: Hassas ve oldukça kolay bir ayarlama yapmayı sağlayan çift klips ve yerleri değiştirilebilen tokalar. Isıyla yapıştırılmış, ideal dayanıklılık ve rahatlık sunan yumuşak köpükler.

Kişiselleştirme

Kask için tasarlanmış uygun çıkartmalarla kaskınızı süsleyebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

2 boy

S (50 - 54); M (55 - 58), bazı modellerde mevcuttur. S = 365g
M = 390g

EN 1078 standardına uygundur.

Avrupa standardı, paten, kaykay, scooter ve bisiklet kullanıcılarının kaskları için tasarlanan zorunlulukları ve yeterlilikleri içeren bir standarttır. Söz konusu test gereklilikleri ve yöntemleri şu unsurları içermektedir: Görüş alanı da dahil olmak üzere yapı, kullanılan bileşenin darbe emme özelliği, sıkıştırma sisteminin özelliği, buna çene kayışı ve sıkıştırma sisteminin elemanları dahildir; markalama ve bilgi.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
EN 1078 standardına uyumludur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM