Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100

Ref No: 8520174

₺950

Bu dört tekerlekli paten, bir spor ayakkabıyı andıran vintage görüntüsüyle kayma zevkini ilk kez deneyimlemeniz veya yeniden keşfetmeniz için tasarlandı.

Şehirde gezinin, roller disko pistlerinde kayın veya istediğiniz yerde dolaşın... Bu ultra rahat, çok işlevli ve tarzından ödün vermeyen tekerlekli patenlerle istediğinizi yapabilirsiniz.

Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Sürüş sırasında mükemmel rahatlık sağlayan kalın köpük bileşenli iç bot.

Kayma kalitesi

Poliüretan tekerlekleri sayesinde daha yumuşak kayma. ABEC 5 rulman.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100
Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100
Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100
Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100
Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100
Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100
Yetişkin Tekerlekli Paten - Beyaz - Quad 100

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üst kısım - Ana kumaş 60% Poliüretan, 30% Etilen Vinil Asetat, 10% Polyester Şasi 100% Alüminyum Tekerler 100% Poliüretan Taban 100% Kauçuk - Sentetik Yatak 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru bir yerde saklayın. Oda sıcaklığında kurutun. Herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurumaya bırakmayın. Dingil bağlantılarını düzenli olarak kontrol edin.

Kullanıcı Talimatları

Skate Park veya paten yarışında kullanıma uygun değildir.

TEKNİK BİLGİLER

Bu yetişkin pateni ile hangi çalışmaları yapabilirim?

Quad, artistik paten ve roller skates, aynı anlama gelen 3 farklı terimdir.
Bu dört tekerlekli paten (quad), ilk kez paten kullanacak olanlar, pateni yeniden keşfetmek isteyenler veya ara sıra pratik yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.Her şeyden önce rahatlığa odaklandık. Bu tekerlekli patendeki vintage dokunuşlar, 80'lerin tekerlekli patenlerinden ilham alınmıştır.Genç ruhunuzu ayaklarınıza yansıtacak bir paten.Bir hediye.

Fitness quad ile artistik paten arasındaki fark nedir?

Bu model ile artistik paten arasında kararsız mı kaldınız?Yardımcı olalım:Quad artistik paten ile quad fitness pateni farklı şekilde tasarlanmıştır. Artistik paten ayak bileğinin üstünde bir hizaya sahiptir, küçük bir topuğu vardır ve freni yere daha yakındır. Bu tasarımın asıl amacı artistik paten yapmak isteyenlere kolaylık sağlamaktır.Quad fitness ise şehirde yaptığınız gezintide, iç mekanda veya patenle dans etmek için uygundur.Tekerlekli bir spor ayakkabı gibi rahat hissettirir.

Patenleri giyip gezintiye çıkmak için hangi korumalara ihtiyaç vardır?

Kayılan her spora yeni başlarken sık sık düşmek normaldir (hatta deneyimliler için bile).Güvenliğiniz için giymenizi tavsiye ettiğimiz minimum ekipman: Dizlikler, bilek korumaları ve kask.Denge kurmaya alışmadan önce dirseklik ve koruyucu şort da giyebilirsiniz.Çok tarz görünmese dahi eklemleriniz size minnettar olacaktır.

Bakım ve onarım

Decathlon mağazanızda bulunan satış sonrası servis ve atölye hizmetleri sayesinde patenlerinizi tamir ettirebilir ya da ek parçalarını değiştirebilirsiniz. Suda, toprakta ve kumda paten kaydıktan sonra tekerlekleri çıkarın, kurulayın ve kuru bir bez yardımıyla rulmanları yağlayın. Tekerleklerin homojen bir şekilde aşınmasını sağlamak için belirli aralıklarla yerlerinin değiştirilmelerini öneriyoruz.
Patenlerle ilgili bakım önerilerine Youtube Oxelo kanalından ulaşabilirsiniz.

Ağırlık

39 numara 2 kg; 43 numara 2,3 kg'dir.

Yasal Uyarılar

Bu paten EN 13899 standardına uygundur. Bu standart maksimum 100 kilogram ağırlığındaki yetişkinler için üretilen patenleri kapsar.

Garanti

2 yıl (tekerlek ve rulman gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER