VAN RYSEL

Uzun Kollu Bisiklet İçliği - Mavi - ROADR RACER

₺700
Ref. : 8549832

Bu içlik kış ve sonbahar aylarında yol bisikleti ya da dağ bisikleti ile antrenman yaptığınız sırada sizi soğuktan koruması için tasarlandı.

Kış aylarında yoğun antrenmanlar mı yapıyorsunuz? Bu içlik antrenman sırasında hem soğuktan etkili bir şekilde korunmanızı sağlayacak hem de teri dışarı atacak.

Renk: Uzay mavisi / Uzay mavisi

  • M undefined
  • L undefined
  • XL undefined

ürün faydaları

Teri dışarı atma özelliği

Bileşeni ısı yalıtımı sağlamak için teri etkili bir şekilde dışarı atar.

Isı yalıtımı

Termal bariyeri bisiklet sürdüğünüz sırada oluşacak üşüme hissini önler.

Esneklik

Bileşeni oldukça esnek oluşu ile vücut yapınıza uyum sağlar. Slim kesim.

teknik bilgiler

Race içlik ürün gamı

RACE kış aylarına uygun yol bisikleti içliği kış aylarında yaptığınız antrenmanlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılaması için tasarlandı. Bu içliğin kaliteli yapısı terlemeyi azaltır ve vücudun çok fazla ısınmasını önler. Terin su buharı şeklinde dışarı atılmasını sağlamak ve kumaşın teri emmemesi için ısınma bölgelerinin tamamında mikro delikler bulunmaktadır.
Ayrıca poliamit bileşeni kötü koku oluşumunu azaltır.

Kullanım önerileri

Soğuk havalarda giyinmek için gereken öneriler oldukça karmaşık olabilir bunun sebebi her kişinin soğuğa karşı farklı hassasiyet göstermesidir.
Şu iki öneri tüm kullanıcılarımız için geçerlidir:
- kat kat giyinmeyin, kat kat giyinmek sizi daha fazla korumaz ve kullanım sırasında rahatsız olmanıza neden olur.
- yol ya da dağ bisikleti sürdüğünüzde başlarda üşümeniz normaldir ancak pedal çevirmeye başladıkça ısınırsınız bu nedenle vücudunuzun çok ısınmasının önüne geçmeniz gerekir.

İdeal kombin

Çoğu durumda kışlık montun altına giyilen bir içlik yeterli olacaktır. Antrenman sırasında sizi soğuğa karşı en iyi şekilde korumasının yanı sıra teri mükemmel şekilde dışarı atacaktır.
Daha fazla üşüyenler uzun kollu bir içlik giyebilirler ancak bu ürün terin dışarı atılmasını azaltacaktır İki kat giyinmiş bile olsanız daha kalın bir mont seçin.

Essential, Training ve Race ürün gamları

Van Rysel Kış içlikler ürün gamında 3 seviye bulunmaktadır.
Essential: en sıcak tutan ürünler, düşük yoğunluktaki, teri dışarı atmayı gerektirmeyen antrenmanlara uygundur ve temel seviyede termal sıcaklık sağlar. Training: teri dışarı atma ve sıcak tutmanın mükemmel dengesi.
Race: nefes alabilirlik ve sıcak tutmanın mükemmel dengesi. Amaç teri dışarı atmak değil azaltmaktır.

ÜRÜN TESTLERİ

Ürün tasarım ekibimiz LILLE'de (Fransa) yer alan BTWIN VILLAGE'da kullanıcılarımızın rahatlığını sağlamak üzere sürekli olarak araştırmalar yapmaktadır. Ekibimiz, kullanıcının antrenman sırasında karşılaştığı zorlukları gidermek için kullanım sırasında ihtiyaç duyabilecekleri unsurları sağlayan ürünler geliştirmeye odaklanmıştır. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

BAKIM ÖNERİLERİ

Makinede 30°C'de yıkayın. Sentetik program kullanın. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kurutma makinesinde kurutmayın. Kuru temizleme yapmayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 97% Poliamid, 3% Elastan

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz