BABOLAT

Tenis Kordajı - 1,25 mm - Kırmızı - RPM Blast Rough

₺400
Birim fiyat ₺33,34M
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8386303

Babolat RPM Blast Rough 1,25mm çapındaki monofilament tenis kordajı benzersiz bir kontrol ve falsolu vuruş sunmaktadır.

10 saatten az sürede kordajını parçalayan kontrol edilebilirlik ve falsolu vuruşlar arayan ileri seviyedeki oyuncular için tasarlandı.

Renk: FOSFORLU KIRMIZI

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Dayanıklılık

Polyester bileşeni sayesinde çok dayanıklıdır.

Etki ve kontrol

Sekizgen ve dokulu yapısıyla Spin avantajına sahiptir.

Top kontrolu

Polyester bileşeni oyun sırasında kontrol sunar

Dayanıklı kordaj gerginliği

3 aya kadar kullanımda kordaj gerginliğini kaybetmez.

teknik bilgiler

Hangi gerginlik seviyesi kullanılmalıdır?

Orta seviyeli gerginlik (18 - 23 kg), daha fazla rahatlık, falsolu vuruşlar ve güç sağlar. Buna karşın, daha az top kontrolü ve hassasiyet sunar. Yüksek seviyeli gerginlik (23 kg'den fazla), daha fazla hassasiyet ve top kontrolü sağlar. Buna karşın, tendon iltihabı oluşumuna dikkat edilmelidir. Ayrıca, daha az falsolu vuruşlar ve güç sunar.

Monofilament kordajlar

Monofilament kordajlar için Decathlon size 19 - 22 kg arasındaki kordaj gerginliğini önermektedir. Yaralanmaları önlemek amacıyla 15 yaş altı çocuklar için monofilament kordajların kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Bu kordajlar, gerginliklerini çok çabuk kaybettikleri için en az 10 saatlik oyundan sonra kordajları parçalanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Multifilament kordajlar

Multifilament kordajlar için Decathlon size maksimum 25 kg kordaj gerginliğini önermektedir! Bu kordajlar, tendon iltihabına karşı hassas olanlar, gençler ve daha az kordaj parçalayan kullanıcılar için önerilmektedir. Multifilament kordajlar gerginliklerini çok iyi korur.

Kordaj değişimi ne zaman yapılır?

Raketinizin performansı, %50 çerçeveye ve %50 kordaja bağlıdır! Bu nedenle, üst seviyede bir kordaj yapısı seçmeye özen gösterin Çabuk kordaj parçalayanların, her parçalanmada kordajı değiştirmeleri gerekir Nadiren veya hiç kordaj parçalamayanlar için Decathlon, haftada oynanan tenis sayısına eşit sayıda kordaj değişikliği yapmalarını öneriyor Örnek: Haftada 1 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 1 değiştiriyorum Haftada 3 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 3 değiştiriyorum.

Decathlon'un önerisi nedir?

Performansını etkileyeceği için yumuşak bir kordajı sertleştirmeye gerek yoktur. Gerginliği az bir kordaj, daha rahat bir oyun sunarak daha güçlü vuruşlar yapmanızı sağlayacaktır Oynanma nedeniyle kordaj parçalanmasa bile yıpranabilir. Esnekliğini ve temel özelliklerini kaybeder. Çap da oyun hassasiyetinde önemli bir rol oynar. Çap ne kadar ufak olursa, o kadar güçlü ve falsolu vuruşlar yaparsınız. Çap ne kadar geniş olursa kordaj da o kadar dayanıklı ve etkili olur!

ürün konsepti ve teknolojisi

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ani ısı değişimlerinden uzak tutun. Raketinizi arabanın bagajında bırakmayın: ısı bir anda düşebilir veya yükselebilir!

Kullanıcı Talimatları

Monofilament kordaj 15 yaş altı kullanıcılara uygun değildir!

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz