DECATHLON

Sprey Güneş Kremi - SPF50 - 250 ml - Active

₺520
Birim fiyat ₺2.080L
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8803559

Bu SPF50 sprey krem, açık hava aktiviteleriniz sırasında tüm cilt tipleri için güneşten gelen UVA-UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlaması için tasarlandı.

Ailecek yapılan tüm outdoor aktivitelerinizde size eşlik edecek SPF50 korumalı, suya ve tere dayanıklı güneş kremi.

250ml Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Güneşe karşı koruma

SPF50 yüz ve vücut kremi. Yüksek UVA ve UVB koruması.

Suya dayanıklılık

Suda yapılan antrenmanlara uygun.

Tere karşı dayanıklılık

Tüm açık hava aktiviteleriniz boyunca sizi korur.

Bileşenler

Hassas ciltlere uygundur.

Nemlendirme özelliği

Nemlendirici formülü dermatolojik olarak test edilmiştir.

teknik bilgiler

Okyanusa saygılı

Decathlon bu konuda çalışmalar yapmaktadır, ürünü çevresel, özellikle su altına olan etkisini azaltacak şekilde geliştirmiştir.
Formüller, bağımsız bir laboratuvar tarafından ISO 10253 / ISO 8692 standardına göre algler ve mercanlar üzerinde ekotoksisite testlerinden geçmiştir.
Bu testlerin sonucunda formüllerimizin normal kullanım koşullarında deniz faunası ve florası üzerinde negatif bir etkisi olmadığı ortaya konulmuştur.

Hawaii Yasası'na uygundur.

Hawaii Eyaleti, su altı ekosisteminin korunması amacıyla 1 Ocak 2021 itibariyle yürürlüğe giren Hawaii Yasası'nı onaylayarak güneş kremlerinde çeşitli kimyasalların kullanımını yasaklamıştır.
Yasa, oksibenzon ve oktinoksat gibi güneş kremlerinde sıklıkla kullanılan ve mercanlara zarar vererek onları yok etme kapasitesine sahip çeşitli kimyasal maddeleri kapsamaktadır.
Formüllerimiz, bu yönetmeliğe uygundur.

Menşe

Fransa'da üretilmiştir

Kullanım önlemleri

"Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Güneşe çıkmadan önce bolca ve homojen bir şekilde sürün ve en az 2 saatte bir tekrar uygulayın. Güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde güneşe çıkmamaya özen gösterin. Güneş yanığı özellikle çocuklarda tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar güneşe ve sıcağa maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle ve kıyafetlerle temas ettirmeyin."

Kalite vaatlerimiz

Decathlon, uluslararası kozmetik düzenlemelerinin ötesine geçerek, piyasada ruhsatlı olsalar bile ürünlerimizde bulunmasını istemediğimiz tartışmalı 1000'den fazla maddeyi yasakladı. Örneğin, bilinen endokrin bozucular ve bazı koruyucular.

Ağırlık

0.25 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

İÇİNDEKİLER: SU, ALKOL DENAT, GLİSERİN, DİKAPRİLİL KARBONAT, BUTİL METOKSİDİBENZOİLMETAN, ETİLEKSİL SALİSİLAT, ETİLEKSİL TRİAZON, KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİD, ETİLEKSİL PALMİTAT, Bİ-ETİLEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN, FENİLBENZİMİDAZOL SÜLFONİK ASİT, SKUALEN, TRİETANOLAMİN, C20-22 ALKİL FOSFAT, C20-22 ALKOLLERİ, SETİL ALKOL, DİMETİKON, KARİTE YAĞI, MACADAMIA TERNIFOLIA TOHUMU YAĞI, PONGAMIA GLABRA TOHUMU YAĞI, KAPRİLİL GLİKOL, AMONYUM AKRİLOİLDİMETİLTORAT/VP KOPOLİMER, KSANTAN SAKIZI, ETİLEKSİL GLİSERİN, TOKOPERİL ASETAT, SODYUM GLUKONAT, TOKOFEROL, METİLPROPANEDİYOL, FENİLPROPANOL.

SAKLAMA TAVSİYESİ

Açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanın.

Kullanıcı Talimatları

"3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz