DECATHLON

Sprey Güneş Kremi - SPF30 - 150 ml - Active

₺350
Birim fiyat ₺2.333,34L
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8803535

Koyu veya bronz ciltlere uygun bu SPF30 sprey güneş kremi, outdoor aktiviteleriniz sırasında güneşe karşı yüksek UVA ve UVB koruması sunmak için tasarlandı. . 

Tüm outdoor aktivitelerinizde size eşlik edecek SPF30 korumalı, suya ve tere dayanıklı güneş kremi. Koyu veya bronz ciltler için uygundur.

150ml Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Suya dayanıklılık

Tüm su aktiviteleriniz boyunca sizi korur

Tere karşı dayanıklılık

Tüm açık hava aktiviteleriniz boyunca sizi korur.

Kullanım kolaylığı

Yeni kolay açılan kapaksız sprey

Güneşe karşı koruma

Yüz ve vücut için sprey tipi SPF 30 güneş kremi. Yüksek UVA ve UVB koruması.

Nemlendirme özelliği

Nemlendirici formülü dermatolojik olarak test edilmiştir.

teknik bilgiler

Bağımsız laboratuvarda test edilmiş formüller

Formüllerimiz, bağımsız bir laboratuvar tarafından ISO 10253 / ISO 8692 standardına göre algler ve mercanlar üzerinde ekotoksisite testlerinden geçmiştir. Bu testlerin sonucunda formüllerimizin normal kullanım koşullarında deniz faunası ve florası üzerinde negatif bir etkisi olmadığı ortaya konulmuştur.

Hawaii Yasası'na uygundur.

Hawaii Eyaleti, 1 Ocak 2021 itibariyle yürürlüğe giren Hawaii Yasası'nı onaylayarak güneş kremlerinde çeşitli kimyasalların kullanımını yasaklamıştır. Yasa, oksibenzon ve oktinoksat gibi güneş kremlerinde sıklıkla kullanılan ve mercanlara zarar vererek onları yok etme kapasitesine sahip çeşitli kimyasal maddeleri kapsamaktadır.
Formüllerimiz, bu yönetmeliğe uygundur.

Menşe

Fransa'da üretilmiştir

Kullanım önlemleri

Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Güneşe çıkmadan önce bolca ve homojen bir şekilde sürün ve en az 2 saatte bir tekrar uygulayın. Güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde güneşe çıkmamaya özen gösterin. Güneş yanığı özellikle çocuklarda tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar güneşe ve sıcağa maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle ve kıyafetlerle temas ettirmeyin.

Kalite Taahhüdü (1/2)

Decathlon, uluslararası kozmetik düzenlemelerinin ötesine geçerek, piyasada ruhsatlı olsalar bile ürünlerimizde bulunmasını istemediğimiz tartışmalı 1000'den fazla maddeyi yasakladı. Örneğin, bilinen endokrin bozucular ve bazı koruyucular.

Kalite Taahhüdü (2/2)

UV filtreleri konusunda çok hassasız ve ürünlerimizde sağlığımıza veya çevreye en az zararlı olduğu kanıtlandığı için toksikoloğumuz tarafından onaylanan UV filtrelerinin yalnızca küçük bir kısmına müsaade ediyoruz.

Ağırlık

0.15 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

İÇİNDEKİLER: Aqua (Su), Dikaprilil Karbonat, Dibütil Adipat, Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazin, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Fenilbenzimidazol Sülfonik Asit, Etilheksil Triazon, Sodyum Hidroksit, C20-22 Alkil Fosfat, C20-22 Alkoller, Poliakrilat Çapraz Polimer-6, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleat, Gliserin, Caprylyl/Capryl Glucoside, 1,2-Hexanediol, Chlorphenesin, Parfum (Koku), Sodyum Stearoyl Glutamate, Sitrik Asit, Ksantan Sakızı, Sodyum Klorür, Tokoferol"

SAKLAMA TAVSİYESİ

Açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanın.

Kullanıcı Talimatları

3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz