KIPRUN

Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light

₺3.500
Ref. : 8756319

Ultra hafif KD900 Light koşu ayakkabısı, yolda ve 10 kilometreye kadar olan müsabakalarda pistte performans sergilerken sizi desteklemek için tasarlandı.

Maksimum hızınıza mı ulaşmaya çalışıyorsunuz? VFOAM köpük, ultra hafifliğin yanı sıra hem antrenmanda hem de müsabakada hızlı adımlar atmanız için gerekli olan enerji dönüşünü sağlar.

Renk: Beyaz / Lavanta moru

  • 36 undefined
  • 37 undefined
  • 38 undefined
  • 39 undefined
  • 40 undefined

ürün faydaları

İtiş gücü

ARKEMA'nın geliştirdiği VFOAM köpükle daha az enerji harcayın.

Hafiflik

38 numarada 165 gr. VFOAM köpüğü ve minimalist gövdesiyle hafiftir.

Darbe emme

Ayakkabının %100 VFOAM tabanı darbeleri emer.

Kavrama

Kauçuk taban her tür yüzeyde etkin yer tutuş sağlar.

ürün fotoğrafları

Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light
Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light
Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light
Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light
Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light
Kadın Koşu Ayakkabısı - Mor/Beyaz - Kiprun KD900 Light

teknik bilgiler

VFOAM KÖPÜK, DİNAMİZM GARANTİSİ

VFOAM köpük, yeni hisleri keşfetmenize olanak tanır. Optimum performanslar için benzersiz bir dinamizm sunar. VFOAM köpüğümüz, piyasada lider konumundaki teknik ortağımız ARKEMA tarafından geliştirildi. KD900 Light, sınırları yeniden tanımlamayı, hızı artırmayı, kısa mesafelerde referans süresini iyileştirmeyi vadeder.

HAFİFLİK PERFORMANSI DESTEKLER

Koşu antrenmanlarında hafiflik demek enerji tasarrufu demektir! Bu nedenle Kiprun KD900 Light ayakkabıyı tasarlarken ekiplerimiz rahatlıktan hiçbir taviz vermeden daha hafif bileşenler kullanmayı tercih ettiler.Maksimum hızlanma için tasarlanan ayakkabının geometrisi minimaldir, nefes alan filesinin hafif olması sayesinde koşarken engellerle karşılaşmazsınız. 38 numarada 165 g ağırlıkla, birçok markanın 200'den fazla koşu ayakkabısına kıyasla 5 üzerinden 4 puan alır.

ETKİLİ PERFORMANS: PİST SPORCULARININ AYAKKABISI

KD900 Light maksimum dinamizm sağlamak için lineer taban kullanırken gelenekle inovasyonu bir araya getirir. Bunu yaparken hafif bir koşu için minimum ağırlığı kullanır. Tabanda kauçuğun hafifliğinden faydalanmak pist antrenmanlarınız ve 10 kilometreye kadar olan müsabakalarınız boyunca benzersiz bir yol tutuş için önemlidir.

SPORCULARIMIZ PAUL CHELIMO VE YOANN KOWAL'IN YORUMLARI

Yoann Kowal fartlek, pist ve yokuş antrenmanları için ideal, çok yönlü bir ayakkabı olduğunu düşünüyor ve sağlamlığını, rahatlığını ve kaliteli tabanını övüyor. Paul Chelimo yer tutuş, adım boyunca sunduğu denge ve hafiflik özelliklerini vurgularken orta mesafeli yollarda yapılan koşular için uygun bir seçim olduğunu söylüyor. Sporculardan gelen uluslararası övgülere göre, KD900 sahip olunması gereken bir ayakkabı.

İYİ PERFORMANSLAR İÇİN EN İYİ DROP

6 mm'lik drop'uyla koşu ayakkabılarımız optimum rahatlıkla en doğal adımları sağlar. Rahatsız hissetme riski olmadan kısa mesafeli müsabakalarda ve yoğun antrenmanlarda koşmaya hazır olun.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 70% Polieter Blok Amid, 30% Sentetik kauçuk Üstü 65% Polyester, 35% Polyester Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ayakkabılarınızın bakımını yaparken sadık koşu arkadaşlarınız olduğunu unutmayın. Doğru bakımı yapmak için aşırı sıcak yerlerden kaçının, kuru ve havalandırılmış yerlerde saklayın.

TESTLER

Tüm ayakkabılarımız, Decathlon ile ilgisi bulunmayan kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Buradaki amaç, rahat ve güvenli bir şekilde koşabilmeniz amacıyla ürünleri mümkün olabilen en objektif şekilde test etmek, geliştirmek ve onaylamaktır.

Onaylayan

Kiprun ekibinde her seviyeden koşucular olarak yer alırız. Ürünlerimizi her gün sürekli olarak test eder ve geliştiririz.Sonrasında tüm ürünlerimiz kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilir ve onaylanır.Ayağınızdaki yerini almadan onlarca 5 ila 10 km'lik koşularda ve binlerce kilometrelik koşu parkurlarında test edilip onaylanmıştır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz