Crosshunt 300 -Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Haki

Ref No: 8281598

₺1.000

Tüm avcılık uygulamaları ve açık hava etkinlikleri için tasarlanmış su geçirmez bot.

Birçok açıdan mükemmel bir ayakkabı! Rahat, dayanıklı, su geçirmez, sert bitki örtüsüne sahip az engebeli her tür araziye uygun.

Renk: HAKİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Yabani bitkilere karşı dayanıklılık

Delinmeye karşı dayanıklılığı sayesinde her tür arazide kullanabilirsiniz.

Su geçirmezlik

Av sırasında kuru kalın: su sızdırmaz bileşenler ve nefes alabilen membran.

Darbe emici özellik

Poliüretan köpük tabanı sayesinde eklemlerinizi darbelere karşı koruyun.

Yer tutuş

Kramponların şekli, yer tutuş ve çamurun dışarı atılmasını sağlar.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

%100 kauçuk taban, yıpranma ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Rahatlık

Dolgulu ve nefes alan iç ayakkabı rahatlık sağlar.

Ağırlık

Ayaklarınızı hafifletin: 43 numarada çifti 1,14 kg.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Crosshunt 300 -Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Haki
Crosshunt 300 -Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Haki
Crosshunt 300 -Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Haki

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 70% Polyester, 30% Deri - Sığır - Yarma Dış tabanı 50% Poliüretan, 50% Kauçuk - Sentetik Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve havadar bir yerde saklayın. Ateşten uzak tutun.

TEKNİK BİLGİLER

Dayanıklılık

Ayakkabınız erken yıpranmasın: Bu, tasarım ekibimizin öncelikleri arasında yer alır. Bu ayakkabının dış malzemeleri, yıpranma ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Laboratuvarda test edilmiş dikiş ve birleştirme yerleri, her tür ortama karşı dayanıklıdır. Ayakkabı, alt yarısının tamamında bulunan çarşak bandı ile güçlendirilmiştir: topuk, yan kısımlar ve burun. Bağcık kancaları ve geçme delikleri metaldir ve %100 kauçuk taban, yıpranma ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Su geçirmezlik

Yağmurda avlanırken ayaklarınız kuru kalsın! Bu ayakkabı işlem görmüş su sızdırmaz malzemelerden yapılmıştır. Bu da su geçirmezlik sağlar. Nefes alan membranı sayesinde ter dışarı atılır. Nemli bir bitki örtüsünde ve yağmur altında avlanırken bile ayaklarınız kuru kalır. Ayakkabının, suyun içinde 8000 adım simülasyonuyla dayanıklılığı test edilmiştir. Bu, ayakkabı yarısına kadar suyun içindeyken bile ayağınız ıslanmadan 10 km yürüyebileceğiniz anlamına gelir.

Darbe emici taban

Darbe emiciliği sayesinde vücudunuzu ve eklemlerinizi koruyun! Tabanı, iki bileşenden oluşur: Doğal kauçuk taban yıpranmaya karşı yüksek dayanıklılığa sahipken, poliüretan köpük orta taban yüksek rahatlık sağlar ve ayağınızın rahat hareket edeceği esnekliği sunar.

Yer tutuş - kaymaz taban

İyi bir kavrama için ekiplerimiz ön ve arka taban uçlarını "merdiven" şeklinde, kramponları ise eğimli yapıda tasarladı. Bu geniş ve eğimli kramponlar her tür arazide kaymazlık sağlar: çamurlu, topraklı arazilerde... Kramponların arasındaki mesafe sayesinde toprak ve çamur doğal şekilde temizlenir. Molalarda ayakkabılarınızı birbirine vurduğunuzda, tabanlardaki kirler temizlenir.

Rahatlık

Rahat bir ayakkabı ile daha kolay yol alınacağından, darbe emiciliği daha da artırmak için çıkarılabilir bir iç taban ekledik. Köpük dolgulu iç ayakkabı hem nefes alabilir hem de rahattır. Ek parçalı dili ve yüksek gövdesi, su, ot, kum, toprak, vb. girişini engeller. Son olarak bu avcı botu çok hafiftir: 43 numara ayakkabı çifti 1,14 kg ağırlığındadır.

Bakım

Bu botun bakımı ise son derece kolaydır! Sadece su ve sabunla yıkayın, yağ veya deterjan kullanmayın. Derinin su geçirmezliğini yenilemek için kuruduktan sonra isteğe bağlı olarak yenileme spreyi kullanabilirsiniz. Bileşenleri korumak amacıyla herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER