Crosshunt 100 - Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Yeşil

Ref No: 8281869

₺600

Bu su geçirmez bot, oldukça sert, dikenli çalılara uygun, az engebeli arazide yağmurlu havalarda yapılan tüm avcılık aktiviteleri için tasarlandı.

Bu dayanıklı, su geçirmez ve bakımı kolay ayakkabı az engebeli ve sert olmayan bitki örtüsüne sahip arazilerde hobi amaçlı yürüyüşleriniz için son derece uygundur.

Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Yabani bitkilere karşı dayanıklılık

Öndeki çarşak bandı çalılara karşı etkin koruma sağlar

Su geçirmezlik

Av sırasında kuru kalın: su sızdırmaz bileşenler ve nefes alabilen membran.

Yer tutuş

Kramponların şekli, yer tutuş ve çamurun dışarı atılmasını sağlar.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

%100 kauçuk tabanı, aşınmaya karşı maksimum dayanıklılık sağlar.

Ağırlık

Ayaklarınızı hafifletin: 43 numara ayakkabı çifti 1,11 kg ağırlığındadır.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Crosshunt 100 - Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Yeşil
Crosshunt 100 - Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Yeşil
Crosshunt 100 - Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Yeşil
Crosshunt 100 - Outdoor ve Avcılık - Su Geçirmez Bot - Yeşil

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 100% Kauçuk - Sentetik Üstü 80% Poliüretan, 20% Polyester Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve havadar bir yerde saklayın. Ateşten uzak tutun.

TESTLER

Tüm Solognac avcı botlarımız laboratuvarda test edildi ve onaylandı. Bu ürün, tasarımının su altında düzenli olarak gerçekleşen 4000 bükülmeden sonra bile su geçirmezlik özelliğini koruduğunu kanıtlamak için test edilmiş ve onaylanmıştır.

TEKNİK BİLGİLER

Su geçirmezlik

Yağmur altında avlanmak hiçbir zaman keyif vermez, işte bu yüzden tasarım ekibimiz sizi düşündü! Bu ayakkabı su sızdırmazlık işleminden geçmiş sentetik malzemelerden yapılmıştır. Bu da su geçirmezlik sağlar. Nefes alan membranı sayesinde ter dışarı atılır. Nemli bir bitki örtüsünde ve yağmur altında avlanırken bile ayaklarınız kuru kalır. Ayakkabının, suyun içinde 4000 adım simülasyonuyla dayanıklılığı test edilmiştir.

Dayanıklılık

Mühendislerimiz bu ayakkabıyı sert bitki örtüsünde hobi amaçlı kullanım için tasarladı. Dış bileşenler yıpranma ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır (laboratuvarda test edilmiştir). Yine test edilmiş dikiş ve birleştirme yerleri, her tür ortama karşı dayanıklıdır. Ayakkabı, alt yarısının tamamında bulunan çarşak bandı ile güçlendirilmiştir: topuk, yan kısımlar ve burun. Bağcık kancaları ve geçme delikleri metaldir ve %100 kauçuk taban, yıpranma ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Yer tutuş

Tabanda bulunan geniş ve derin kramponlar çamurlu, topraklı, vb. her tür arazi üzerinde mükemmel bir yer tutuşu sağlar. Arka ve ön tabanı daha iyi bir yer tutuşu sağlamak için "merdiven" şeklinde kesilmiştir. Aralıklı ve eğimli yapıdaki kramponları sayesinde yürürken çamuru ve toprağı doğal şekilde dışarı atabilir ya da tabanlarını birbirine vurarak dışarı çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

Rahatlık

Nefes alan file iç kumaşı, ince ve hafif köpük astar, rahatlık ve nefes alabilirlik sağlar. 4 mm kalınlığındaki çıkarılabilir köpük iç tabanı, daha fazla darbe emicilik sağlar. Metalik bağcık halkaları, kolay, hızlı giyme sağlar ve bağcıkları aşınmalara karşı korur. Ek parçalı dili ve yüksek gövdesi, su, ot, kum, toprak, vb. girişini engeller.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER