DECATHLON

Bitter Çikolatalı ve Muzlu Tahıl Barı - 21 G

₺25
Birim fiyat ₺1.190,48KG
Ref. : 8518623

Bu tahıl barı koşu ya da bisikletle yaptığınız 3 saatten kısa antrenmanlarınızda size enerji vermesi ve kendinizi iyi hissetmeniz için tasarlandı.

Spor yaparken tüketebileceğiniz kaliteli bir tahıl barı mı arıyorsunuz? Antrenman öncesinde, sırasında ve sonrasında palm yağı içermeyen, enerji veren ürünün tadını çıkarın.

Tat: Muz

Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Enerji değerleri

Bar başına 83-88 kcal enerji sağlar (besin değerlerini inceleyin).

Açma / kapama kolaylığı

Barınızı açmaya uğraşmayın, Clak sistemiyle çok hızlı açılır.

Taşıma kolaylığı

Kolayca ceplerinizde taşıyabilirsiniz.

Bileşenler

5 farklı tahıl: yulaf, buğday, mısır, çavdar ve pirinç. Palm yağı içermez.

teknik bilgiler

Görüşleriniz dikkate alınarak yenilenen bir tarif:

Öncelikle size şeker tadı daha az olan bir tahıl barı sunuyoruz: şeker tadını glikoz şurubunu pirinç şurubuyla değiştirdik.
Ardından tüm katkı maddelerini ve enerji vermeyen hatta bazı durumlarda kötülenen içeriklerin tamamını tariften çıkardık. Birkaç örnek: sorbitolü, karamel aromasını, yağ asitlerinin sakkaroz esterlerini ve en önemlisi de palm yağını kullanmama kararı aldık!

Aptonia ürün müdürü Anne-Sophie, kullanıcılarımıza daha sağlıklı, çevreye daha duyarlı ürünler sunma isteğimizi anlattı

"Ürünün tarifine baktığımda mutfağımızda kullanmadığımız çoğu malzemeyi içerdiğini gördüm. Amacımız mutfaklarımızda bulunan malzemelere en yakın olan malzemeleri kullanmaktı. Konu spor takviyeleri olduğunda bazı katkı maddelerini kullanmamız kaçınılmazdı ancak biz hangi malzemeyi kullandığımızı ve kullanma nedenimizi biliyoruz. Sizi memnun eden ve spor kullanımına uygun bir ürün sunmak istedik. En önemlisi de palm yağı kullanmamaya çok özen gösterdik.

Tüm tahıl barlarımızın tatlarının bir hikayesi var.

"Neden yeni bir tarif kullanıyoruz? Daha sağlıklı, görüşlerinize ve antrenmanlarınıza uygun, bisiklet ya da su çantanızda taşıyabileceğiniz bir ürün sunmak için. Bu amaç doğrultusunda tasarım ekiplerimiz yeni formül konusunda çalışmalar yapmıştır. Hedef: en kaliteli ürünlerle daha fazla enerji sunmak.
Doğadaki tüm tatlarda olduğu gibi tarifimizi test ettik! Sonucunda ise daha sağlıklı, palm yağı içermeyen ve çok lezzetli bu barı geliştirdik!"

Bu tahıl barının menşei ve standardı hakkında size fazlasından bahsediyoruz.

Bu barlar İspanya'da üretilmiştir. Anti-doping standartlarına uygun mudur? Bu ürün, üretim tarihinden itibaren AFNOR NF V94-001 anti-doping standartlarına uygundur.

Besin Değeri

Besin değerleri: 100 g | 21 g (=1 bar)
Enerji değeri: 419 kcal - 1764 kJ | 88 kcal - 370 kJ
Yağ: 13 g | 2,7 g
doymuş yağ asidi: 6,6 g | 1,4 g
Karbonhidrat: 68 g | 14,3 g
şeker: 29 g | 6,1 g
Besin lifleri: 5 g | 1,1 g
Protein: 5,1 g | 1,1 g
Tuz: 0,27 g | 0,06 g
*Günlük referans alım yüzdesi

Ağırlık

0.021 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Muzlu ve bitter çikolatalı tahıl barı. İçindekiler: %39 tahıl (%15,3 YULAF* ezmesi, %9,8 mısır, %6 BUĞDAY* unu, ÇAVDAR* taneleri, pirinç unu, ARPA malt özü*), pirinç şurubu, %17 bitter çikolata (şeker, kakao likörü, kakao yağı, MANDIRA ürünü, emülgatör: SOYA lesitini ve ayçiçeği, vanilya aroması, ayçiçeği yağı, %3 muz, şeker, bitter çikolata yağı, dekstroz, jelleştirici: pektin, tuz, doğal aroma, emülgatör: soya lesitini, antioksidan: tokoferol açısından zengin öz. *GLUTEN İÇERİR. Az da olsa aşağıdakileri içerir: YER FISTIĞI, KABUKLU MEYVELER. Tahıl, bitter çikolata ve muz İspanya'dan gelmemektedir.

SAKLAMA TAVSİYESİ

Tahıl barlarınızı nemden ve ısıdan uzak bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

TESTLER

Tahıl barı ürün gamı Aptonia tasarım laboratuvarlarında geliştirilmiştir.
30 test kullanıcısı antrenman sırasında her aromayı tatmaları için davet edilmiştir... Size sunduğumuz bu tahıl barını çok seveceksiniz!

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz