100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
GEONAUTE

Hareket özgürlüğü ve kulağa mükemmel tutunma.

ONEAR BLUETOOTH KULAKLIK

Spor antrenmanlarınız sırasında müziğinizi veya antrenörünüzü rahatça dinlemeniz için tasarlandı. Hareket özgürlüğü, kulağa mükemmel tutunma, müzik ve telefon çağrıları arasında geçiş sağlayan uzaktan kumanda ve mikrofon sistemi.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8337532
TEKNİK BİLGİLER
Ses kalitesi

ONear Bluetooth kulaklığın hoparlörleri 10 mm boyutları sayesinde mükemmel bir kalite sunarak motive olmanızı ve spor antrenmanlarınızdan en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlar.

Açık akustik tasarım

ONear Bluetooth kablosuz kulaklıklar dış sesleri duymanızı engellemez ve güvenliğiniz için çevrenizle etkileşim halinde kalabilmenizi sağlar, böylece spor antrenmanlarınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.
ONear Bluetooth kulaklıkların uçları kulağın mükemmel şekilde kavranabilmesi ve spor antrenmanlarınızı rahatça yapabilmenizi sağlamak amacıyla silikon kaplamalıdır.

Hareket özgürlüğü

Bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı tüm akıllı telefonlar (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1), ve tabletler ile uyumludur. Kullanıldığında engelsiz zeminde bağlantıyı kaybetmeden 10 metreye kadar bağlı kalabilir: böylece spor salonlarında kullanımı çok pratiktir.

Bağlantınızı kesmeyin

ONear Bluetooth kablosuz kulaklıklar bir uzaktan kumanda ve mikrofona sahiptir: -kulaklıklarınızın sesini kısıp yükseltebilirsiniz. -müziğinizi durabilir veya çalabilirsiniz. -müziği duraksatabilirsiniz. -sonraki şarkıya geçebilirsiniz. -gelen çağrıya cevap verebilirsiniz. -gelen çağrıyı reddedebilirsiniz. -görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.

Teknik özellikler

Hoparlör çapı 10 mm
Empedans 32 ohms
Duyarlılık 91 Db (1mW giriş gücü ile 1Khz için +/- 3 Db )
Frekans aralığı 20hz-20Khz
Nominal giriş gücü 3mW
Maksimum giriş gücü 5mW
Batarya 65 mAh (4 saat)
Bluetooth V 4.1
Bluetooth kapsama alanı: Engelsiz 8 - 10 metre.

Garanti ve Satış sonrası hizmetler

Tüm Geonaute ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için Geonaute web sitesi DESTEK bölümüne başvurun: support.geonaute.com. Burada, ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: Kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve eğitici videolar. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, Geonaute destek ekibi sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Geonaute ürünleri, kullanıcı grubu tarafından tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Geonaute ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM