KALENJI
10650

Kulak kavraması ve hafiflik

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/3bb93c23-cf41-4f7f-9548-a3626b39bef8.zip/index.html
Referans numarası : 8485505
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Jogging

Siyah Kablosuz Bluetooth Koşu Kulaklığı - Onear 500 KALENJI

KALENJI
3.3/5

Renk : SİYAH / FOSFORLU KIRMIZI

Decathlon
179.99TL - %

179.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
179.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat179.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Bu kulaklıkları müzik dinleyerek yaptığınız koşu antrenmanlarında size denge ve rahatlık sağlaması için tasarladık! Kulaklıklar yağmura ve tere dayanıklıdır. Koşu antrenmanlarınızı kulaklıklarınızı düşünmeden, müzik dinlemenin keyfini çıkararak yapmanız için bluetooth kulaklıklarımızda kavrama ve rahatlık özelliklerini ön plana çıkardık.

FAYDALARI

Destek Kulağın etrafını saran kablosu ve özel uçları ile kavrama 3 boy uç ile satılır
Suya dayanıklılık Terlemeye ve yağmura karşı dayanıklı kulaklıklar (IPX4).
Kontrol Müzik ve telefon çağrıları arasında geçiş sağlayan uzaktan kumanda ve mikrofon.
Pil ömrü Müzik dinlerken 4 sa kullanım ömrü.
Hafiflik Mükemmel rahatlık ve kavrama için hafif tasarım: Ağırlık: 17 gram.
Uyumluluk Tüm akıllı telefonlarla (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1) uyumludur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Tüm Kalenji ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Kalenji ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl

TEKNİK BİLGİLER

Spor kulaklıklar ve klasik kulaklıklar arasındaki temel fark nedir?

Koştuğunuz zaman tüm vücudunuz hareket eder. Bu nedenle kulaklıklarınız kulaklarınızda dengeli durmalıdır. Terlediğiniz zaman kulaklıklarınız tere karşı dayanıklı olmalıdır. Ve dış sesleri duyabilmelisiniz. Bu 3 temel ihtiyaç ONear 500 spor kulaklıkların tasarım sürecinde bizi yönlendirmiştir.

Koştuğunuzda yerinden kayan kulaklıklara son!

Decathlon ONear 500 bluetooth kulaklıkların kulağınızdan kaymaması için:
- Silikon uçları kulağınızı kavrayacak küçük kanatçıklara sahip olacak şekilde tasarladık. Bunlar sizi rahatsız etmeden kulaklıkların sabit kalmasını sağlar. Ürünle birlikte 3 farklı uç boyu satılır. - 2 kulaklığın bağlı olduğu kablo mükemmel kavrama sağlamak amacıyla kulakların üzerinden geçirilebilir. Uzunluğu koşu antrenmanlarında sizi rahatsız etmemesi adına ayarlanabilir yapıdadır.

Kulaklarınız için rahatlık

Kulaklarınızla temas eden kulaklık uçlarında yumuşak ve esnek yapıdaki silikon kullanmayı tercih ettik. Ayrıca bu uçların yapısına özellikle dikkat ettik: 2 kanatçık kulaklıkların dengede olmasını sağlamanın yanı sıra kulaklığın 17 gramlık ağırlığının 2 kulakta dağıtılmasını sağlar. Kulaklık uçlarını basınç hissetmemeniz adına kulak kanalınızın içine girmeyecek şekilde tasarladık.

Oldukça yumuşak bir kablo

Farklı spor kulaklıklarının kulağın etrafını saran sert kablolara sahip olduğunu göreceksiniz. ONear 500 bluetooth kulaklıklarda 2 kulaklığı tek parça halinde birleştiren bir kablo kullandık. Bu sayede esnek ve kulaklarınızın yapısına uyum sağlayan bir kablo elde ettik. Kulak çevrenizde herhangi bir sert nokta hissetmeyeceksiniz. İdeal kavramayı sağlamak adına kablo uzunluğunu sürgü sistemi ile ayarlamayı unutmayın!

Hem yağmura hem de terlemeye karşı dayanıklıdır!

Koştuğunuzda sıcaklarsınız ve bu da terlemeye yol açar. Sağanak yağmura mı yakalandınız? ONear 500 koşu kulaklığı terlemeye ve yağmura karşı dayanıklıdır. Kulaklık hoparlörleri su sızdırmaz yapıdadır. Tuşların altında su sızdırmaz membran kaplama bulunur. Ve her kulaklık üst düzeyde bir ses verir. Bu kulaklıklar, IPX4 yağmura karşı dayanıklılık testinden başarıyla geçmiştir. Antrenman sonrasında, ONear 500 kulaklıklar nemden uzak kuru bir yerde saklanmalıdır.

Peki kumanda nerede yer almaktadır?

Bluetooh kulaklıkların çoğu cebinizde ya da kolluğunuzda bulunan akıllı telefonunuzu kullanabilmenizi (sesi ayarlama, çağrı cevaplama vb.) sağlar. Bu kumanda çoğunlukla kablonun üzerinde yer alır ve kullanım sırasında dengesizlik oluşturabilir. Bu durumu önlemek için ONear 50 kulaklığın kumandasını ve mikrofonunu kulaklıkların üzerine yerleştirdik. Bu çözüm ile koştuğunuzda kablo hareket etmeyecek ve sizi rahatsız etmeyecektir. Tuşları da oldukça rahat erişilebilen bir yapıdadır.

Telefonunuzun bir uzantısı!

ONear 500 kulaklığınız ile yapabilecekleriniz şunlardır:
- sesi ayarlama (+/- Ses tuşlarına basın)
- müziği duraklatma (Çal tuşuna basın)
- bir sonraki parçaya geçme (iki defa Çal tuşuna basın)
- gelen çağrıyı cevaplama (Çal tuşuna basın)
- gelen çağrıyı reddetme
- görüşmeyi sonlandırma (Çal tuşuna basın)
- Siri veya Google Voice açma (2 sn boyunca Çal tuşuna basın)

Hemen açın, hemen bağlanın!

Kolay olan her şeye bayılıyoruz! ONear 500 kulaklığa ilk defa bağlanmak oldukça kolaydır. Bluetooth cihaz aramasını başlatmak için telefonunuzun bluetooth ayarlarını ve kulaklıklarınızı açmanız yeterlidir. “ONEAR500” üzerine tıklayın ve işlemi tamamlayın! Bir sonraki kullanımda telefonunuz açık kaldığı ve yakınında olduğu sürece otomatik olarak kulaklıklarla bağlantı kuracaktır. Telefonunuzun bluetooth özelliğini açmayı unutmayın;-)

Keyifle müzik dinlemeniz için en iyisi bir bluetooth alıcısıdır!

Müzik dinlerken oluşan ufak kopmalar kadar sinir bozucu bir şey yoktur. Bu kopmalar bluetooth sinyalinin yeterli kalitede alınmadığının göstergesidir. Bunu yaşamamanızı sağlamak adına ONear 500 kulaklıkta oldukça kaliteli bir anten kullandık.
Spor salonunda antrenman yaptığınızda engelsiz 10m'ye kadar ulaşabilen bir kapsama alanı oluşturmak için çalışıyoruz.

Bluetooth uyumluluğu

Bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı tüm akıllı telefonlar (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1) ve tabletler ile uyumludur.

Kullanım ömrü ve şarj

ONear 500 kulaklığın kullanım ömrü kullanım sırasında 4 saattir. Bir sonraki koşu antrenmanınızda şarj etmeyi unutmamanız için kulaklıkları kapatırken sesli bir uyarı sistemi (İngilizce) size şarj seviyesi hakkında bilgi verir. ONear 500 kulaklık, birlikte satılan mikro-USB kablosu ile şarj edilir.

Yıkanabilir silikon uçlar

Belirli bir kullanım süresinin ardından kulaklıklarınızı temizlemek isteyebilirsiniz, silikon kulaklık uçlarını çıkarabilir ve uçları yıkayabilirsiniz. Kulaklıklarınızın gövdesini temizlemek için bir bezle silebilirsiniz. Kulaklıklarınızı suya sokmayın, ürününüzün suya daldırılacak şekilde tasarlanmamıştır.

Koşmak için hangi müzik tercih edilmelidir?

Koşu antrenmanlarınız sırasında sizi motive edecek müzikleri dinlemenizi istedik. Bu nedenle Deezer ve Spotify çalma listeleri oluşturduk. Uygulamanızda “FREE TO MOVE” olarak aratın. Koşmak için tercih ettiğiniz şarkıları eklemekten çekinmeyin!

Teknik özellikler

Hoparlör çapı 8.6 mm
Empedans 32 ohms
Duyarlılık 91 Db (1mW giriş gücü ile 1Khz için +/- 3 Db)
Frekans aralığı 20hz-20Khz
Nominal çıkış gücü 3mW
Maksimum giriş gücü 3mW
Batarya 85 mAh (6 saat)
Ses çözücü: SBC
Bluetooth V 4.1
Bluetooth menzili: engel olmadan 8 - 10m

Uygun fiyat, yüksek kalite!

Ürünlerimizin kalitesini oldukça ciddiye alıyoruz. ONear 500 kulaklığın prototipleri tasarımımızı mükemmelleştirmek adına birçok laboratuvar ve kullanım testine tabi tutulur. Tüm ONear 500 kulaklıklar üretimlerinin ardından, bluetooth performanslarının değerlendirilmesi adına fabrikada özel bir odada test edilirler. Ardından diğer bir özel odada ses kaliteleri test edilir. Mağazalarımızda yer alan her ONear 500 kulaklık test edilmiş ve onaylanmıştır.

Garanti ve Satış sonrası hizmetler

Tüm DECATHLON ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için web sitesindeki destek bölümüne başvurun: support.geonaute.com. Burada, ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: Kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve eğitim videoları. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Kulaklık
20.00% Termoplastik Elastomer (TPE), 20.00% PCB (Poliklorlu Bifenil), 20.00% Lityum İyon Pil, 40.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Saklama önerisi ONear 500 Bluetooth kulaklıkları nemden uzak kuru bir ortamda saklayın.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
Ürünü nasıl kullanmalıyım
Ürünü nasıl kullanmalıyım

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Tüm Kalenji ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Kalenji ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl

BENZER ÜRÜNLER

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM