Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Hava alır ve hafiftir

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/b1c51fc2-2308-4f62-b154-b0a742ed6b5b.zip/index.html
Referans numarası : 8383774

NH100 FRESH AYAKKABI

3.8/5

Renk : Ay grisi / Lacivert

Sıcak havalarda, kolay zeminlerde, 2 - 3 saatlik doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Başlangıç seviyesi için Yaz aylarında yaptığınız yürüyüşler için ideal hafif ve nefes alan bu ayakkabıya bayılacaksınız: ayaklarınız korunacak!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

CrossContact Taban

Laboratuvarlarımızda yapılan uzun araştırmalar sonucunda tasarlanan tabanlar, özel kauçuk formülü sayesinde en uygun düzeyde kaymazlık ve yer tutuş sağlar. Kullanıcı ihtiyaçları farklı olduğundan, kaygan zeminde dahi kuru zemindeki gibi rahat yürüyüş yapmanız için en uygun ürünleri tasarlamak amacıyla düzenli olarak araştırma yapıyoruz.

Fresh konsepti

Özel ayakkabı tasarımı, nefes alan gövde ve terin dışarı atılmasını sağlayan tabanı birleştirir.
Test edenler ve kullanıcılar tarafından laboratuvar ve kullanım testi ile onaylanan bu konsept yaz aylarında yaptığınız doğa yürüyüşleriniz sırasında ayağınızın kuru kalmasını sağlar.

Arazi testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Satış tavsiyesi

Ayakkabıları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Dış taban
70.00% Kauçuk, 30.00% EVA
Üstü
50.00% Polyester, 50.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Kurutma makinesi kullanmayın. Islak bezle temizleyin.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Ütü Gerektirmez
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Ütü Gerektirmez
Saklama önerisi Havadar, ışık almayan, ısı kaynaklarından uzak bir yerde saklayın.
Uyarılar Koşu ve dağ yürüyüşü için uygun değildir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Makinede 5 yıkama testinden geçmiştir. Açık havada kurumaya bırakın. Daha hijyenik bir kullanım için giymediğiniz zamanlarda ayakkabınızın iç tabanını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde hem ayakkabının hem de tabanın rahatça kuruması sağlanabilir.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM