QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/fddd3aed-db86-4f19-9976-482ef799d8f3.zip/index.html
Referans numarası : 8383977
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
SICAK HAVA GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ SANDALETLERİ / AYAKKABILARI KADIN

Kadın Outdoor Ayakkabı - Gri - NH100 QUECHUA

QUECHUA
4.4/5
Beden Değerlendirmesi
Decathlon
200.00TL - %

200.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
200.00TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat200.00TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Doğa yürüyüşü yapan tasarımcılarımız bu ayakkabıyı düz arazide, ormanda veya kıyıda, sıcak ve kuru havalardaki kısa doğa yürüyüşleriniz için tasarladı. Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Yazları, düşük engebeli mineral zeminlerde yapılan doğa yürüyüşleri için havadar ve hafif bir ayakkabı sunmak: Kaymazlığıyla ayaklarınızı korur!

Ürün Faydaları

Darbe emici Ayakkabının tamamında bulunan Eva darbe emici sistem
Kavrama Crosscontact taban doğal zeminlerde ideal kaymazlık sağlar.
Nefes alabilirlik Maksimum nefes alan file gövde, ayağın ıslanmasını engelleyen oluklu taban.
Hafiflik 39 numarada sadece 218 g. oluşuyla oldukça hafiftir.
Suyu dışarı atma özelliği Suyun dışarı atılmasını kolaylaştıran oluklu taban yapısı.
Darbelere karşı koruma Burunda bulunan çarşak bandı çakıl taşlarına karşı koruma sağlar.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Breton, Korsika... Mümkün olan her bölgede ve her hava koşulunda ürünü kullanırız. Kullanıcılarımızla yaptığımız fikir alışverişleri sonucunda değerlendirmeleriniz konusunda bilgi sahibi olabiliyor ve gelecek koleksiyonlarımızı geliştirebiliyoruz!
Garanti 2 Yıl
Ürün detaylarını keşfet

Teknik bilgiler

CrossContact Taban

Bu ayakkabının tabanı laboratuvarlarımızda gerçekleştirilen uzun süreli çalışmalar sonunda tasarlanmıştır. Yer tutuş ve kaymazlık sağlayan özel bir kauçuk formülü kullanılmıştır. İhtiyaçlar her zaman aynı olmadığından doğal yumuşak (patika türü) ve mineral (sahil) zeminlerde antrenman yapabilmeniz için bu ürünü düzenli olarak geliştirerek en iyi ürünü sunmamızı sağlayacak araştırmalar yapıyoruz.

Fresh tasarımı

Fresh tasarımımız, maksimum nefes alan gövdeyi ve terin dışarı atılmasını sağlayan tabanı birleştirir.
Laboratuvarda ve gerçek kullanım koşulları altında test edilip onaylanan bu tasarım, yaz aylarında yaptığınız doğa yürüyüşleriniz sırasında ayağınızın kuru kalmasını sağlar.

Doğal zeminlerde kullanılmak için tasarlandı

Doğa yürüyüşü ayakkabılarınız doğal zeminlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayakkabılarınızın gövdesini ve tabanını oluşturan bileşenleri yumuşak (toprak patika) ya da mineral (kayalıklı sahil) zeminlerde yapacağınız antrenmanlarınıza en iyi şekilde uyum sağlaması için seçiyor ve test ediyoruz. Ayakkabıların yollarda (asfalt) kullanılması daha hızlı aşınmalarına neden olacağından rahatsızlık hissi yaratabilir. Bu ayakkabılar dağda yürüyüş antrenmanları için uygun değildir.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla başka laboratuvar testleri de gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya ve hızlandırılmış eskitmeye karşı dayanıklılığı.

Doğada yürüyüş ayakkabımın numarasını nasıl seçeceğim?

Bu ayakkabıyı, doğa yürüyüşü çoraplarınızla birlikte ayakta denemenizi öneriyoruz. Farklı model ve numaraları deneyin. Maksimum rahatlık sunması için, iki noktaya dikkat edin: Topuğun altı ve iniş sırasında ayağın ön kısmı. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun ve mağazada dolaşın. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

Ayakkabı/çorap uyumu oldukça önemli bir role sahiptir.

Doğada yürüyüş antrenmanları sırasında ayakların su toplamasının birçok nedeni olabilir: sürtünme, çorabın katlanması, nem, çok büyük ya da çok küçük bot numarası...
Su toplamasının önüne geçmek adına doğru ayakkabı numarasını ve doğa yürüyüşü antrenmanlarına uygun bileşene sahip çorapları seçmek oldukça önemlidir.

Doğa yürüyüşü çoraplarının doğru numarası nasıl seçilir?

Çorabın katlanmasını önlemek adına ayağınıza uygun bir çorap seçmenizin önemi büyüktür: Çorabınız çok büyük olursa ve ayağınızı tam kavramazsa katlanır ya da tam tersi, çok küçük olursa ayakkabının içine doğru katlanır.

Doğa yürüyüşü çoraplarının doğru bileşeni nasıl seçilir?

Antrenman sırasında terin doğru bir şekilde dışarı atılması önemlidir: antrenman yaparken terleriz ve bu kaçınılmazdır.
Ayakkabınız nefes alabilen yapıdaysa terinizi dışarı atacaktır: Hafif ve nefes alan yapıda bir çorap seçmenizi öneriyoruz. Ayakkabınız sizi yağmurdan korumak adına su geçirmez bir yapıdaysa farklı bir seçim yapmanız gerekir: teri emen ve mümkün olduğunca fazla seviyede dışarı atan bir çorap kullanmalısınız.

NH100 FRESH ayakkabılarıyla uyumlu olan çoraplar hangileridir?

Pamuksuz, poliamit bileşenli bir çorap seçin. Poliamit, teri dışarı atma kapasitesi sayesinde özellikle tercih edilen bir fiberdir. Terlediğiniz zaman, poliamit bileşenli çoraplar teri dışarı atar, daha sonra hava alan file kısmı sayesinde, teri dışarı atma işlemi ayakkabılarınız tarafından tamamlanır. Newfeel WS 500 FRESH çorapları öneriyoruz.

Garanti

Doğa yürüyüşü ayakkabılarımız 2 yıl garantilidir. Ne vaat ediyoruz? Tüm doğada yürüyüş antrenmanlarınız sırasında size eşlik edecek dayanıklı ürünler sunuyoruz. En sevdiğimiz ürünlerimiz giydiğinizde güzel anılar biriktirdiğiniz ve kullanım ömrünü hiç kaybetmeyecek ürünlerimizdir!

Ağırlık

36: 0,44 kg
37: 0,44 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Dış taban
65.00% Kauçuk, 35.00% EVA
Üstü
60.00% Polyester, 40.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Elde yıkayın. Kurutma makinesi kullanmayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Saklama önerisi Havadar, kuru, ışık almayan ve ısı kaynaklarından uzak bir yerde saklayın.
Uyarılar Koşu veya dağ yürüyüşü için uygun değildir.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar. Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Breton, Korsika... Mümkün olan her bölgede ve her hava koşulunda ürünü kullanırız. Kullanıcılarımızla yaptığımız fikir alışverişleri sonucunda değerlendirmeleriniz konusunda bilgi sahibi olabiliyor ve gelecek koleksiyonlarımızı geliştirebiliyoruz!
Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM