100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Mayonuzu kişiselleştirin

Referans numarası : 8305665

NAHIA BANDEAU BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 85 B - 95 D. Boyundan bağlanan askısı ayrı satılan 26 farklı bağı sayesinde kişiselleştirilebilir straplez bikini üstü. Göğüs ortasından balenli, çıkarılabilir pedli, sırttan klipsli üst. Hafif destekli yapı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Mayomu zevkime göre kişiselleştiriyorum!

Hepimiz mayomuzun benzersiz olmasını istediğimizden Tribord, bağları sayesinde kişiselleştirilebilen Nahia modelini tasarladı.
Trendlere uygun ve renkli baskılı 26'dan fazla bağ kiti sayesinde bikininizin bağlarını yaz boyunca her gün değiştirebilirsiniz. Önce bikini üstünüzü, sonra altınızı ve son olarak tercih ettiğiniz bağları seçersiniz (1 kit = 4 bağ = üst için 2 adet + alt için 2 adet).
Birleştirme seçeneği sonsuz, öyleyse keyfinize bakın!

Vücut yapısına uygunluk

NAHIA straplez bikini üstü, düz dekoltesi ile göğsünüze gereken desteği ve rahatlığı sağlar. Çıkarılabilir göğüs pedli tasarımı, armut biçimli ve normal yapıdaki göğüsleri zarif bir biçimde sarar. Çıkarılabilir askılar, güneşlenirken oluşabilecek izleri engeller ve zevkinize göre değiştirilebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve bikininin suda kaymamasını sağlar. Güvenli sırt klipsi.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Bu modelde çıkarılabilir göğüs pedi mevcuttur.

Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar.

Balenli tasarım

Göğüs ortasında bulunan ve göğüs dekoltesinin düzgün görünmesini sağlayan bir destektir. V ve O şeklinde görünebilir.

Göğüslerinizin şeklinden memnun değil misiniz?

Göğüsleriniz küçük veya hamilelik ve rejimden sonra şeklini mi kaybetti? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var?

Göğüsleriniz şekilsiz yapıdakilerin aksine, dolgun ve dik bir görünümde mi? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Göğüsleriniz şekilsiz ya da dolgun değil mi? Normal göğüs ölçülerine mi sahipsiniz?

Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır: Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM