100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

0-2L, 124g : Hafif / kolay kullanım.

MT EXTEND 2 L SIRT ÇANTASI

Mountain Trail ve Speed Hiking yapanlar için tasarlanmıştır.Düzenli bir kullanım için uygundur. 0-2L, 124g : Hafif / kaliteli / benzersiz fiyat!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8247096
TEKNİK BİLGİLER
Quechua inovasyon

Çok esnek meş kumaşı sayesinde, hafiftir ve nefes alır.Pratik bir şekilde eşyalarınızı taşınamanızı sağlar. Boş olduğu zaman yer kaplamaz ve sırtta rahatça taşınır. Dolu olduğunda ise (2L kapasite)meş kumaşı sayesinde havalandırmaya devam eder ve sırta oturur.

Sırt çantası aksesurları

Aksesuar ürün ailesinde bulunan ekipmanları kullanarak çantayı yaptığınız spor türüne göre ayarlayabilirsiniz.Çantayı farklı şekillerde kullanarak, bütün işlevlerinden faydalanmanızı sağlar. Antrenmanlar ya da uzun mesafeli yürüyüşler için matara ya da su torbası taşıma ekipmanlarını takabilir ya da hafif bir çanta istiyorsanız, bu ekipmanlar olmadan kullanabilirsiniz.

Çanta kapasitesi nasıl ölçülür?

Bütün sırt çantalarının kapasitesi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana gözünü ve ceplerini doldurmak için ufak toplar kullanılır. Daha sonra bu toplar dereceli bir kaba boşaltılır bu kaplarla kapasiteyi litre olarak görebiliriz.

Sırt çantası için teknik testler

Onaylanmadan önce kumaş, toka, askı, kayış, sünger ve fermuar gibi çantayı oluşturan bütün parçalar test edilir. Örneğin kumaşlar, yıpranma, yırtılma, renk solması, yıkama ve su geçirme gibi alanlarda test edilir. Daha sonra dayanıklılığını ölçmek için, ürünün son hali üzerinde, çantanın kullanım koşullarına ilişkin son bir test yapılır. İyice doldurulan çanta hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin sırtına takılarak test edilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün ürünlerimiz spor ve kullanım alanına benzer koşullarda test edilir. Özellikle, Ürün Sorumlusu'nun ürünü onaylamadan önce, Test edip değerlendirmesi için kullanıcılarla yapılan "Alan Testleri" ürün değerlendirmesi açısından oldukça başarılıdır.
Garanti 5 yıl garantili çanta ve 2 yıl garantili su cebi.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM