WED'ZE Fins de serie

Sıcak tutar, su geçirmez ve dayanıklıdır.

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Kayak, Snowboard - MIDSTYLE KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

MIDSTYLE KAYAK MONTU - erkek, lacivert WED'ZE

WED'ZE
FREESTYLE kayak veya snowboard yapanlar için tasarlanan, su geçirmeyen, sıcak tutan ve nefes alan mont. Midstyle montlar, pistlerde, kar parklarında ve taşrada yapacağınız kayaklar için idealdir. Hem sıcak tutan, hem modaya uygun olan bu mont kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak!

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

329.99TL -15  %

279.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 20/10/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 20/10/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 28/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344311
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Gövdede 120gr/m² dolgu. Manşetli bilekler. Sıcak tutan kapüşon.
Su geçirmezlik 10000 mm membran kaplama, su geçirmez dikişler (karda 6 saate kadar dayanıklı)
Nefes alabilirlik Terin dışarı atılmasını kolaylaştıran membran. Kolların altında fermuarlar.
Cep 8 güvenli cep, 1 büyük cep, iç kısımda file maske cebi.
Kullanımı kolaydır Kar koruma. Kulaklık Girişi. Maske silme bezi.
Ayarlanabilir yapi Cırt cırt ile ayarlanabilen bilekler. Ayarlanabilir kapüşon.
Hafiflik L bedende 1000 gr Hafifliği sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.
Sağlamlık Dayanıklı bileşen. Sağlam dikişler. Yıkamaya karşı dayanıklı.
ÖZELLİKLERİ
Renk
Lacivert.
Beden
S - XXL
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK MIDSTYLE mont kar altında 6 saat kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yağmur, kar, rüzgar gibi kötü hava şartlarına uyum sağlayabilmesi için bileşeni ve membran kaplaması su geçirmeyen bir şekilde tasarlanmıştır. Ürünün su geçirmezliği, sporcunun yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.
SU TUTMAZLIK Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze montlar, montun içine su girmesini önleyecek, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Gün içerisinde mümkün olduğunca kuru kalmanız için tasarlanmıştır. Kumaşın su geçirmezlik performansının kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle bakım yenilenmelidir.
MEMBRAN Montun membran kaplaması, dış kumaşın iç tarafına uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun montun içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için NOVADRY bileşenli ürünleri kullanmalısınız.
SU GEÇİRMEZ DİKİŞLER Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb. bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır. Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.
ELYAF DOLGULU ISI YALITIMI Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu ile ısı yalıtımı sağlıyoruz. Elyaf, polyester temelli, liflerden oluşan havayı büyük miktarda saklayan, sentetik bir bileşendir.
ISI YALITIMI VE YUMUŞAKLIK Manşet bitişlerinde bulunan düğmeleri sayesinde, düşme anında karın içeri girmesini veya soğuk havanın içeri dolarak sizi rahatsız etmesini engeller.
Ayrıca, soğuk yüzünden boynunuzda ve çene altında oluşabilecek tahrişi önlemek amacıyla Wedze yumuşak polardan yapılan bir parçayı çene bölgesine eklemiştir.
NEFES ALABİLİRLİK Bileşenin nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının (RET) ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standardı) Kumaşın nefes alabilirliği, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen suyu dışarı atması ve cilt üzerinde çok fazla suyu biriktirmeme kapasitesi ile ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
Ürününüzün RET oranı:
SAĞLAMLIK Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız… Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
KULLANIM TALİMATI Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.
Amacımız Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için her şeyi düşündük. Kulaklık girişi: montun iç cebinde bulunan kulaklık girişi ile telefonunuz ve kulaklığınız sayesinde müzik dinleyebilirsiniz. İçte bulunan maske cebine maske temizleme bezini koyabilirsiniz. "
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana bileşen: %100 Polyester (PES). Dolgu malzemesi: %100 Polyester. Ana astar: %100 Polyester. Ek astar: %100 Polyester
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri Kıyafetlerinizi daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede, 30°C'de diğer kıyafetlerden ayrı yıkayın. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Çamaşır deterjanını az kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Elinizde sıkın. Sıcak ve havadar bir yerde askıda kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
279.99TL
279.99TL
2
140.00TL
279.99TL
3
93.33TL
279.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
279.99TL
279.99TL
2
140.00TL
279.99TL
3
93.33TL
279.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
279.99TL
279.99TL
2
140.00TL
279.99TL
3
93.33TL
279.99TL