100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak tutar, su geçirmez ve dayanıklıdır.

MIDSTYLE KAYAK MONTU

FREESTYLE kayak veya snowboard yapanlar için tasarlanan, su geçirmeyen, sıcak tutan ve nefes alan mont. Midstyle montlar, pistlerde, kar parklarında ve taşrada yapacağınız kayaklar için idealdir. Hem sıcak tutan, hem modaya uygun olan bu mont kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8344311
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK

MIDSTYLE mont kar altında 6 saat kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yağmur, kar, rüzgar gibi kötü hava şartlarına uyum sağlayabilmesi için bileşeni ve membran kaplaması su geçirmeyen bir şekilde tasarlanmıştır. Ürünün su geçirmezliği, sporcunun yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.

SU TUTMAZLIK

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze montlar, montun içine su girmesini önleyecek, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Gün içerisinde mümkün olduğunca kuru kalmanız için tasarlanmıştır. Kumaşın su geçirmezlik performansının kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle bakım yenilenmelidir.

MEMBRAN

Montun membran kaplaması, dış kumaşın iç tarafına uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun montun içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için NOVADRY bileşenli ürünleri kullanmalısınız.

SU GEÇİRMEZ DİKİŞLER

Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb. bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır. Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.

ELYAF DOLGULU ISI YALITIMI

Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu ile ısı yalıtımı sağlıyoruz. Elyaf, polyester temelli, liflerden oluşan havayı büyük miktarda saklayan, sentetik bir bileşendir.

ISI YALITIMI VE YUMUŞAKLIK

Manşet bitişlerinde bulunan düğmeleri sayesinde, düşme anında karın içeri girmesini veya soğuk havanın içeri dolarak sizi rahatsız etmesini engeller.
Ayrıca, soğuk yüzünden boynunuzda ve çene altında oluşabilecek tahrişi önlemek amacıyla Wedze yumuşak polardan yapılan bir parçayı çene bölgesine eklemiştir.

NEFES ALABİLİRLİK

Bileşenin nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının (RET) ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standardı) Kumaşın nefes alabilirliği, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen suyu dışarı atması ve cilt üzerinde çok fazla suyu biriktirmeme kapasitesi ile ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
Ürününüzün RET oranı:

SAĞLAMLIK

Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız… Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

KULLANIM TALİMATI

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.

Amacımız

Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için her şeyi düşündük. Kulaklık girişi: montun iç cebinde bulunan kulaklık girişi ile telefonunuz ve kulaklığınız sayesinde müzik dinleyebilirsiniz. İçte bulunan maske cebine maske temizleme bezini koyabilirsiniz. "

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM