WED'ZE

Kapüşonludur, sıcak tutar ve rüzgar keser

Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri Kayak, Snowboard - MID POLAR - ÇOCUK, BORDO WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri

MID POLAR - ÇOCUK, BORDO WED'ZE

WED'ZE
Sıcaklık katkısı arayan kayakçılar ve snowboardçular için tasarlandı. Dış dokusu rüzgar kesici özelliktedir, iç kısmı sıcak tutan polar kaplamadır. MidUp montlar ara sezonlar için ideal tercihlerdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8340181
TEKNİK BİLGİLER
Kişiselleştirme İsim etiketine çocuğun adı yazılabilir. Kayak istasyonunda ya da okulda montu rahatça bulabilmek için ideal!
Sağlamlık Çocukların sahip oldukları enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kullanım tavsiyeleri Kayak pistinde giymek, sıcak ve kuru kalmak için idealdir. Ayrıca 3 katman kuralına uymanızı da tavsiye ediyoruz. Basit ilkelerle:Her 3 katmanın işlevi farklıdır. İç çamaşırınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumaya yarar.Kayak montunuz ise sizi hava koşullarına (yağmur, kar) karşı korur.Tüm katmanlar nemi dışarı atacak şekilde nefes alan yapıda olmalıdır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri, gerçek hava koşulları altında test edilmiştir.Kayak yaparken karşılaşabileceğimiz tüm hava koşulları : kar, soğuk hava, yağmur...Ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler tarafından onaylanmış ve üretilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM