100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak tutar ve az yer kaplar.

MID LIGHT KADIN KAYAK İÇLİĞİ

KAYAK veya SNOWBOARD yaparken sıcak tutan, hafif ve az yer kaplayan bir mont arayan sporcular için tasarlanmıştır. Az yer kaplamasının yanı sıra teknik bir dolgudan meydana gelen bu mont size dikkate değer bir sıcaklık ve nefes alırlık sunar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343825
TEKNİK BİLGİLER
DOLGU BİLEŞEN

Dolgu, sentetik yapıda pamuğa benzeyen ancak daha ince ve ipeksi bir yapıdır. Çok sıcak tutan bu bileşen, genellikle astar ve kıyafetin dış yüzü arasında dolgu olarak kullanılır. Dolgu bileşenin yoğunluğu arttıkça sıcak tutma kapasitesi de artar.

SAĞLAMLIK

Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız... Bu yüzden ürünlerimizin tüm bileşenlerini özenle seçiyoruz. Kumaşın ve giydirmenin dayanıklılığı test edilerek onaylanmıştır.

KULLANIM ÖNERİLERİ

Kayak pistinde iyi giyinmek önemlidir, sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinmenizi öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Farklı özellikleri olan 3 kıyafeti üst üste giyin. Kayak iç çamaşırlarınız ve içliğiniz sıcaklığınızı korumanız için tasarlanmış olmalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) Ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM