Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
WED'ZE

Sıcaklık ve ŞIKLIK bir arada!

MAXIWARM ÇOCUK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE KAYAK veya SNOWBOARD yapan, SICAK TUTAN ve RAHAT bir mont arayanlar için tasarlandı. ELYAF dolgulu kaz tüyü görünümlü mont. Dayanıklıdır ve bakımı kolaydır (makinede yıkanabilir) Soğuk havalar için ideal olan MaxiWARM mont, hem kayak pistlerine hem de günlük kullanımınıza uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8312534
TEKNİK BİLGİLER
BALL FIBER dolgu nedir?

"Ball Fiber" dolgu sayesinde ısı yalıtımı sağlar. Ballfiber, şişme montun sıcak tutma kapasitesine sahip, küçük parçacıklar halindeki yumuşak pamuk toplardan oluşan dolgu türüdür. Kuş tüyü kadar hafif ve az yer kaplamayan yapıda olmayan mont çocuklar için mükemmel bir seçenektir: hem sıcak tutar hem de klasik montların bakımı kadar kolay bakım yapılabilir!

BAKIM KOLAYLIĞI

Bu mont makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.
Pamuk toplarının topaklanmaması için düz bir yerde kurutmanınızı şiddetle öneriyoruz. Dolgu toplar yerine oturana kadar ürüne hafifçe vurun.

SAĞLAMLIK

Çocukların sahip oldukları enerjinin farkındayız… Bu nedenle, ürünlerimizi oluşturan malzemeleri seçerken son derece özenli davranıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

NEFES ALABİLİRLİK

Montun doğal olarak hava alan bölgeleri (etek ucu, boyun, manşet) aracılığıyla sağlanır.

KİŞİSELLEŞTİRME

Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM