100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Göğsün doğal şeklini ortaya çıkartır.

MAE HONOLU ÜÇGEN BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 36 - 46. Üçgen bikini üstü Boyundan ve sırt kısmından ayarlanabilir. Elastik bağları sayesinde vücudunuzu sarar. Hafif destekli yapı. Çıkarılabilir göğüs pedleri, astar ve önceden büzgü.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8332230
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Tüm vücut yapılarına uygun üçgen bikini.Hafif desteği sayesinde küçük ve orta boy göğüslere uygundur. Boyun çevresi ile sırttan bağlanan askıları sayesinde göğsünüzü daha iyi kavrayarak rahat etmenizi sağlar.
Çıkarılabilir göğüs kıvrımlı bikini üstü. Yapısı ve bileşenlerinin esnekliği sayesinde son derece rahat bir bikinidir.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Bu modelde çıkarılabilir göğüs pedi mevcuttur

Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Sırttan bağlamalı yapısı rahatlık ve vücut yapınıza uyum sağlar.

Ayarlanabilir.

Üçgen bikinilerin avantajı, vücudunuza göre ayarlanabilmeleridir.

Astar:

Astarı sayesinde, ıslandığında transparan etkisini azaltan bikini üstü.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle bedeninize tam oturan ürünü almanızı öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM