100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Sabit göğüs pedleri ile göğüsleri dolgun gösterir

LINA MAYA BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. 85 A - 95 C. Boyundan askılı, straplez kesimli, kıvrımlı bikini üstü. Omuzları kavrar ve şekillendirir. Boyundan ve sırt kısmından ayarlanabilir. Hafif destekli yapı. Sabit göğüs pedleri.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357771
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Modaya uygun görünüşü sayesinde LINA kıvrımlı bikini üstü her anın bikini üstü olma niteliğindedir! Hafif destekli yapısı ile özellikle küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için uygundur. Sabit göğüs pedleri dekoltenizin daha iyi görünmesini sağlar ve sarkık göğüslerin daha kalkık bir yapıda görünmesi için idealdir. Çıkarılabilir boyun askıları ürünü vücut yapınıza uygun olarak ayarlamanızı ve rahat etmenizi sağlar. Sırttan bağlanabilir oluşu ile bikininizi vücut yapınıza göre ayarlayabilirsiniz

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Göğüslerinizin şeklinden memnun değil misiniz?

Göğüsleriniz armut biçiminde mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var?

Göğüsleriniz hindistan cevizi biçiminde mi? Sarkık yapıdakilerin aksine, göğsünüzün üst kısmında dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Göğüsleriniz sarkık ya da dolgun değil mi? Normal yapıda göğüslere mi sahipsiniz?

Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM