TRIBORD

Balenleri sayesinde güçlü bir destek sağlar.

Kadın Sörf Mayoları - LEA KENY BİKİNİ ÜSTÜ TRIBORD
Kadın Sörf Mayoları

LEA KENY ÇIKARILABİLİR BOYUN ASKILI BALENLİ STRAPLEZ BİKİNİ ÜSTÜ - kadın TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Gizli balenleri ve yandan destekli yapısı ile göğüsleri kavrayıp hoş bir dekolte sunan straplez bikini üstü. Sabit klipsli açık sırt bölümü. Çıkarılabilir boyun askısı.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
19.99TL - %

19.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
19.99TL  %
19.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8331750
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Orta ve büyük göğüsler için idealdir.
Şekillendirici Balenleri sayesinde göğüs kıvrımlarını zarif bir biçimde vurgular.
Çabuk kuruma özelliği Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Küçük göğüsler için ideal olan balenli straplez bikini üstü, destekli yapısıyla göğüsleri daha büyük gösterir. Çıkarılabilir boyun askısı omuzları açıkta bırakıp trendlere uygun bir görünüm sağlar.
Gizli balenler ve yandan destekli yapısı ile göğüsleri güçlü bir şekilde kavrar. Hafif drapeli boyun askısı istendiğinde çıkarılabilir ve omuzları tamamen açıkta bırakma olanağı sunar.
Balenler Balenler göğüsleri çevreleyerek kavrayışı güçlendirir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde kullanılabilir.
Güçlendirilmiş yan kısımlar Yandan destekli yapısı göğsü kavrayıp ön plana çıkarır.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %80 poliyamid, %20 elastan bileşenli. Astarlıdır.
Bakım önerileri Satın aldıktan sonra ürünü yıkayın. Her kullanımdan sonra duru suyla temizleyin. Ürünü makinede yıkamak isterseniz 30° C'de çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI