100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Su geçirmez, rüzgarı keser ve sıcak tutar

Referans numarası : 8344150

Kostabero Mont- Mavi

Ara sıra kıyı seyri yapan ve kafasını soğuktan korumak isteyenler için tasarlanmıştır. Su geçirmeyen ve nefes alan mont ! Rahat hareket etmeyi sağlayan kesimi, hafif kumaşı su ve rüzgar geçirmeme özelliğiyle çok ama çok rahat bir mont.

Renk : GRİ MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik

Novadry bileşeni sayesinde en kötü hava koşullarında dahi kuru kalacağınızın garantisini verir.Novadry meterolojik olayları incelediği simülatöründe fırtına durumundaki kullanımı test etmiştir.Bu simülatörde, mont 4 saat boyunca 100 m2 yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği bu şekilde ispatlanmıştır 5000 mm'ye kadar su geçirmemeyi garantileyen membran kaplama bulundurur Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.

Kapüşon :

Kapüşonu kolaylıkla yakasına doğru katlanabilir.İki elastik kordon sayesinde duruşu ayarlanabilir ve en kötü hava koşullarında bile koruma sağlayabilir.

Elleri sıcak tutan cepler :

Elleri sıcak tutan cepler, ellerinizi rüzgardan korur ve özel eşyalarınız içind e ayrı bir koruyucu bölge görevi görür.
Polar astarı sayesinde elleriniz her daim sıcak kalacaktır.

Bileklerdeki ayarlamalar :

Bileklerinde buluan cırt cırtlı bantlar sayesinde ayarlanabilir ve su geçirmezdir.

Montun önünü kapatmak:

Sürgülü kapatma mekanizması sayesinde oksitlenmeyi engeller.Dışarıda bulunan flap sayesinde su geçirmezlik sağlar.
Elastik ip sayesinde montun alt kısmı ayarlanabilir, klipsle sıkıştırılarak sabitlenebilir.

Astar :

Mont tamamen polar astarlıdır, maksimum ısı yalıtımı sağlanır.

Ürünün hava alması ve RET özelliği nedir?

Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır.Bütün ürünlerimiz 100LT/S/m² -450LT/S/m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmez olarak garanti edilir.

Ürünün su geçirmezliği :

Montun su geçirmezliği dış kısma uygulanan bir özellikten gelir.Bu özellik sayesinde su ürünün yüzeyinden içeri girmez, yüzeyden kayar.Aynı zamanda bileşen suyu emmez ve mont daima sıcak kalır.Bu özellik her daim canlı kalabilmesi için düzenli aralıklarla gerekli bakım ürünleri kullanılarak yenilenmelidir.Bu ürünler mağazalarımızda bulunmaktadır.

Rüzgar almayan bir ürünün artısı nedir?

Rüzgardan korunmak oldukça önemlidir. 'Windchill' modeli ısıyı ölçer ve rüzgarı keserHissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modellere göre: satte 40km/h ile esen -7°C rüzgarın hissedilen sıcaklığı 0°C olacaktır. Navistan mont rüzgar keser.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Novadry meterolojik olayları incelediği simülatöründe tulumun fırtına durumundaki kullanımı test etmiştir.Bu simülatörde, mont 4 saat boyunca 100 m2 yağmura tabi tutulmuştur ve su geçirmezliği bu şekilde ispatlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM