100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Vücudu iyi gösteren düz karın etkili yapı

Referans numarası : 8361384

KARLI SHORTCUT KADIN SU JİMNASTİĞİ MAYOSU - DESENLİ

Yoğun olmayan derslerde su jimnastiği yapanlar için tasarlandı. Su jimnastiği için tasarlanmış toparlayıcı etki sağlayan mayo. Göğüs desteği sağlar ve karnı düz gösteren astarı sayesinde vücudu şekillendirir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman: Hafif su jimnastiği

Su jimnastiği havuzda yüzmenin rahatlığını ve spor aktivitelerinin faydalarını birleştiren bir spor türüdür. Su jimnastiği yaparken yaralanma riskiniz çok düşüktür. Hafif su jimnastiği rahatlatıcı aktiviteleri ve hafif bir şekilde kas geliştirmeyi kapsar. Su jimnastiği dikey bir şekilde çalışılır: antrenman sırasında kavrandığınızı iyi bir şekilde hissedersiniz. Bu sebeple, Nabaiji göğsünüzü kavramayı sağlayacak farklı çözümlere sahip mayolar üretmektedir.

Göğüs kavrama

Kalıplı entegre kuplar: Su jimnastiği antrenmanları için, güçlü göğüs desteği sağlayan bir mayo tercih edilmelidir. Kalıplı kuplar, yuvarlak bir şekle sahip olan, göğsünüze eşit ve dolgun bir görünüm kazandıran kuplardır. Desteğin yanı sıra estetik bir görünüm sunarlar.

Bileşen

Toparlayıcı kumaş: Ana bileşen: 69% Poliamit,31% Elastan
Toparlayıcı özellikli mayolarımız özel ve yüksek oranda (%31) elastan içeren kumaşlar kullanılarak üretilir. Esnek kumaşı sayesinde, suyun içinde özgürce hareket etmenizi sağlar. Mayonuz toparlayıcı özelliğe sahiptir: giydiğinizde, vücudunuzun sıkıldığını hissetmek yerine kavrama ve rahatlık hissedersiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM