NABAIJI

Kalçalarınızı kapatan etekli yapı.

Kadın Yüzücü Mayoları Yüzme Yeni - KAIPEARL ALLMAP ETEKLİ MAYO NABAIJI - Yüzme Yeni
Kadın Yüzücü Mayoları

KAIPEARL ALLMAP ETEKLİ MAYO - KADIN - MAVİ NABAIJI

NABAIJI
Haftada bir kereden az olmak üzere hobi amaçlı yüzenler için tasarlandı. Etekli tasarımı ile kalçalarınızı kapatan ve toparlayıcı özelliği ile vücudunuzu destekleyen yüzücü mayosu.

Renk : Koyu lacivert

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8361317
TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman Hobi amaçlı yüzme: Hobi amaçlı yüzenler, haftada bir kereden az olmak üzere her seviyede yüzme antrenmanı yapan kişilerdir. Her şeyden önce, faydaları ve sağlığa etkileri açısından su içinde yapılan bir fiziksel aktivite ararlar. Nabaiji, bu kişiler için, yüzmeye uygun olmasının yanı sıra vücut şekilllerine de uyum sağlayan ürünlerden oluşan geniş bir mayo yelpazesi sunar.
Şekil U şeklinde sırt kesimi: Bir yüzücü mayosu, her şeyden önce sizi rahat ettirmeli, yüzerken özgürce hareket etmenizi sağlamalıdır. Bu nedenle, mayonuzun sırt kesiminin seçimi size uyum sağlaması açısından çok önemlidir.
U şeklindeki sırt tasarımı kolay giyip çıkarma imkanı sağlar ve açık havada yüzüyorsanız bronzlaşma izlerinin oluşmasını engeller. Kalçalardan rahatça geçeceği için büyük beden için çok uygundur.
Kumaş Toparlayıcı kumaş: AQUASUBLIM teknolojisi: Ana kumaş: %69 poliamit, %31 elastan. AQUASUBLIM teknolojisine sahip mayolarda, maksimum esneklik sağlaması için yüksek oranda elastan içeren ve özel bir dokuma teknolojisi ile üretilen kumaşlar kullanılır. Avantajı: Mayonuz toparlayıcı bir yapıda olmasına rağmen sizi sıktığını hissetmez ve rahat edersiniz. Giydiğiniz andan itibaren güçlü bir destek ve rahatlık duygusu hissedersiniz.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER