100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Kısa kollu, V yakalı tişört.

Referans numarası : 8381101

JİMNASTİK / PİLATES TİŞÖRTÜ

Jimnastik ve pilates yapanlar için tasarlandı. Kısa kollu, V yakalı, pamuk bileşenli, feminen görünüm için metalik detaylı tişört! Kollarda ve ön tarafta bulunan, %100 feminen görünüm sağlayan detaylarını çok seveceksiniz!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Jimnastik ve Pilates ürünlerinin tasarımı:

Tüm giyim ürün gamı, orta yoğunlukta düzenli Jimnastik ve Pilates antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Kullanıcılarımızın rahatsız olmaması bizim için önemli olduğundan tasarım ekiplerimiz yeni çözümler bulmaktadır.

Spor antrenmanlarınız sırasında sizi rahatsız edebilecek etiketini kesin. Etiketlerimiz artık doğrudan ürünün üzerine değil ek kumaşa dikilmektedir. Bu sayede ürününüze zarar vermeden etiketi kesebilir, rahatsız olmadan antrenman yapabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM