NEWFEEL Fins de serie

Çok işlevli, dayanıklı, deri ayakkabı.

Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları Yürüyüş - Jarry Deri ayakkabı gri NEWFEEL - Günlük Yürüyüş Ayakkabıları
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/883958abf27e48fdb4445210e7870c2e.zip/index.html
Çocuk Yürüyüş Ayakkabıları

Jarry deri ayakkabı - çocuk NEWFEEL

NEWFEEL
Günlük yürüyüş Hareketli çocuklar için dayanıklı ve çok amaçlı cırt cırtlı ayakkabı.

Renk : KOYU GRİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

89.99TL -44  %

49.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 29/06/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 28/06/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 28/06/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 03/11/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8238100
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ayak hareketleriyle uyumluluk Esnek kauçuk yapıdaki çizgili tabanı ile ayağın hareketlerine uyum sağlar.
Dayaniklilik Ayağı saran kauçuk tabanı sayesinde aşınmaya karşı dayanıklıdır.
Nefes alabilirlik Deri bileşenli nefes alan yapısı sayesinde teri emer ve dışarı atar.
Kaymazlık Kauçuk kaymaz taban. Çocuklar tarafından kullanım testlerine tabi tutulmuştur.
Giyme / çıkarma kolaylığı Cırt cırtları sayesinde çocuğunuz kendi başına kolayca giyebilir.
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri Newfeel çocuk yürüyüş ve spor ayakkabıları, satışa sunulmadan önce çocuklarınızın, hem iç hem de dış mekanlarda her gün karşılaşacağı şartlar altında kullanım testlerine tabi tutulmaktadır. Bu testler sayesinde ayakkabılarımızı geliştirir ve onaylarız.
Laboratuvar testleri Newfeel tarafından tüm ürünler üzerinde, yürüyüş ve spor ayakkabılarının özellikleri ile avantajlarını onaylamak için esneklik (yumuşaklık), tabanın aşınması (yıpranma), ayakkabının üst bölümü ve taban arasındaki yapıştırma konusunda testler gerçekleştirilmektedir...
Ortopedik tabanlar "Ortopedik" tabanları kullanırken, bir numara büyük alın veya çıkarılabilir özellikteki iç tabanı çıkarın!
Topuk desteği Ayakkabının ayağı daha iyi kavrayabilmesi için, bütün Newfeel yürüyüş ve spor ayakkabılarında, kalitesi konusunda çalışmalar yapılmış arka destek bulunmaktadır.
Çocuğun ayakkabılarını daha uzun süre kullanması amacıyla bir numara büyük ayakkabı almak gerekir mi? Hayır! Eğer ayakkabının numarası çok büyükse, çocuğunuzun ayağı özellikle topuk bölgesinde çok iyi kavranmaz. Ayrıca ayak kenarlara doğru kayar ve ayakkabı ayak ile "bütünleşmez". Çocuk doğal ayak basma yapısını değiştirme riski ile karşı karşıya kalır ve diz, kalça ve sırt ağrıları çekmeye başlayabilir. Diğer yandan, ayakkabı ayağınızı çok sıkmamalıdır. Ayak ucu ile ayakkabı burnu arasında 6mm boşluk olmak zorundadır.
Çocuğum için seçtiğim yürüyüş / spor ayakkabısının doğru numarada olduğunu nasıl anlayacağım? Öncelikle, çocuk ayağını ayakkabının ön tarafına iyice yerleştirmelidir, sonrasında avuç içinizle ayağın ön bölgesine bastırarak parmakların kıvrılmış bir durumda olmadığından emin olmalısınız. Ardından parmağınızı ayakkabının arka kısmına, topuğun altına sokmaya çalışarak yeterince boşluk (6 mm ) olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnce yapılı bir parmağa sahipseniz ve parmağınızın ucunda 10 mm'ye yakın bir boşluk oluşacaktır, bu ayakkabı sıkı demektir! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
Yürüyüş / spor ayakkabılarında "ayak tabanı kemeri" bulunması gerekir mi? Hayır! Çocukların %90'ı sağlıklı ayaklarla doğmaktadır. Düz taban yapısındaki ayakları yoktur, sadece etli ayaklara sahiptirler! Çocuğunuz büyüdükçe ayaklarında kaslar gelişir ve ayak tabanı kemeri yapısı ortaya çıkar. Bir kemere sahip olmak, protez kullanmak ile eş değerdir! Kemer bulunmadığında (çıplak ayaklar veya kemersiz ayakkabılar), vücut dengesizliği düzeltmeye çalışacaktır, bunun sonucunda da sırt ağrıları oluşabilir. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
Evimde bir yürüyüş / spor ayakkabısı canavarı var, en dayanıklı ayakkabı çiftini nasıl seçeceğim? Çocuklar ayakkabılarının burun bölgesini aşındırmaya daha meyillidirler. Bu sebeple ayakkabı seçerken taban seviyesine özellikle dikkat etmelisiniz. Kauçuk gibi doğal yapısı sert olan bir bileşen daha uzun süre dayanıklıdır. Ayağı "saran" veya daha yüksek yapıdaki bir taban, "darbe emicilik" özelliğine de sahip olacaktır. Ayakkabının üst kısmında ise, deri dayanıklılık garantili bir bileşendir ve uygun güçlendirme ile erken aşınmaların önüne geçer. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Deri üst kısım. (Ham madde:İnek / Vietnam), İç deri (Ham madde :Domuz /AB), PU köpük iç taban, iç taban kaplaması deri (Ham madde : Domuz / AB), kauçuk dış taban.
Ürün testi Bu ayakkabılar Newfeel laboratuvarlarında test edilmiştir.
Saklama önerisi Newfeel ekibi ayakkabınızı nemden uzak ve kuru bir yerde saklamanızı öneriyor.
Bakım önerileri Ayakkabınızı bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz.Kurutmak için , ısı kaynağına yakın bırakmayınız.Herhangi bir lekelenme durumunda, beyaz bir silgi ile yumuşakça ovalayınız.İlk kullanımdan önce ayakkabına su geçirmezlik işlemi uygulamanızı ve bu işlemi ayda bir tekrar etmenizi öneriyoruz. Daha fazla hijyen için çocuğunuz ayakkabısını kullanmadığı zamanlarda iç tabanı çıkartabilirsiniz. www.newfeel.com
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
49.99TL
49.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
49.99TL
49.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
49.99TL
49.99TL