SCIENCE IN SPORT
  • SIVI İHTİYACINI GİDERME& SPOR ÖNCESİ TÜM ÜRÜNLER - Hydro Tablet SCIENCE IN SPORT - TÜM ÜRÜNLER
  • SIVI İHTİYACINI GİDERME& SPOR ÖNCESİ TÜM ÜRÜNLER - Hydro Tablet SCIENCE IN SPORT - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8242173
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
SIVI İHTİYACINI GİDERME& SPOR ÖNCESİ

Hydro Tablet - 20 Adet SCIENCE IN SPORT

SCIENCE IN SPORT
Decathlon
Bu ürün sadece mağazalarda satilmaktadir Mağaza Stoğuna Bak
Hydro, maksimum performansa ulaşmanız için etkili biçimde hidrasyon sağlamak üzere tasarlandı Doğrudan suda çözünen efervesan tablet formuyla kalori almadan başvurulabilecek çok pratik bir çözüm (500 ml su şişesine bir tablet atmanız yeterlidir).

Ürün Faydaları

Nemlendirme özelliği Elektrolit içeriği yüksek bir içecek için suya atmanız yeterli.
Bileşenler Hidrasyonu desteklemek üzere sodyum yönünden zengindir.
Yorgunluğu azaltma özelliği Hidrasyon ihtiyacı doğduğunda kalorisiz bir çözüm olarak idealdir.

Üstlendiklerimiz

Teknik bilgiler

AVANTAJLARI

Orta ve yüksek yoğunluklu egzersizlerde çevre şartlarına bağlı olarak saatte 2 litre kadar ter atabiliriz.Ter, sodyum da dâhil çok önemli elektrolitler içerir.Susuzluğun tetiklenmesine ve tat alma duyusunun desteklenmesine yardımcı olduğu; su emilimi ile tutulumunu iyileştirdiği için sodyum en önemli elektrolittir.

NE ZAMAN KULLANILIR?

Aktivitelerden 3-4 saat önce 500 ml ve önceki saatlerde 250 - 500 ml SiS GO Hydro tüketin.Karbonhidrat tüketmenize gerek olmayan daha kısa süreli antrenmanlarda saatte 500 ml SiS GO Hydro tüketin.Hidrasyonun yanı sıra enerji ihtiyacınız olduğunda SiS GO Electrolyte ve SiS GO Jel serisindeki ürünleri birlikte kullanın.

SIS GO HYDRO VE SIS GO ELECTROLYTE ÜRÜNLERİ ARASINDAKİ FARK NEDİR?

SiS GO Hydro, terle atılan elektrolitleri yenilemek üzere 300 mg elektrolit içerir.Suda kolaylıkla çözünür, minimum (0,8 g) karbonhidrat içeriğiyle neredeyse hiç kalori içermez.SiS GO Hydro'yu egzersizlerinizden önce ve enerji alımı gerektirmeyen 90 dakikadan kısa antrenmanlarınız esnasında hidrasyon ihtiyacını kaşılamak için tüketin. Enerji alımı gerektiğinde hızla emilen 36 g karbonhidrat içeren GO Electrolyte en iyi çözümdür.

SIS GO HYDRO + CAFFEINE VE SIS GO ELECTROLYTE ÜRÜNLERİ ARASINDAKİ FARK NEDİR?

SiS GO Hydro + Caffeine, terle atılan elektrolitleri yenilemek üzere 300 mg elektrolit içerir.Ekstra zihinsel uyarım için ürüne kafein eklenmiştir.Suda kolaylıkla çözünür, minimum (0,8 g) karbonhidrat içeriğiyle neredeyse hiç kalori içermez.SiS GO Hydro + Caffeine'i egzersizlerinizden önce ve ek enerji alımı gerektirmeyen 90 dakikadan kısa antrenmanlarınız esnasında hidrasyon ve zihinsel destek için tüketin.

KAFEİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Kafeinin dikkat ve konsantrasyonu iyileştirerek zihni desteklediği ve dayanıklılığı artırdığı kanıtlanmıştır.

KAFEİNİN HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VAR MI?

Herkesin kafeine karşı duyarlılığı farklıdır, dolayısıyla kullanıma küçük dozlarla başlanmalı ve ürün her zaman antrenmanlarla birlikte kullanılmalıdır. Kafeinin idrar miktarını artırdığı kanıtlanmıştır, bu nedenle ürünle birlikte yeterli miktarda su tüketmeye dikkat edin.

İÇECEK GAZLI MI?

Hydro tableti suya attığınızda çözünecektir. Tablet tamamıyla çözündükten sonra gazsız, elektrolit içeren bir içecek elde edilir.

Besin Tablosu

4,3 gramlık tablet için besin öğeleri: Enerji 40 kj/9 kcal Yağ 0,0 g Doymuş yağ 0,0 g Karbonhidrat 0,8 g Şeker 0,1 g

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

To fill up To fill up

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM