TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

İnce ve nefes alan çorap

HEATLINE ÇORAP

Kayak ve snowboard yaparken kavrama, teri dışarı atma ve incelik sağlayan bir çorap arayanlar için tasarlandı. Baskıyı dağıtarak daha fazla hassasiyet için ayağı tam saran, nefes alan, ince çorap

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343733
TEKNİK BİLGİLER
GÜÇLENDİRMELER

Rahat kullanım için kaval kemiği üzerinde buklet yapı. Topuk ve ayak ucu güçlendirilmiştir. Baskı bölgelerine uygun çok bölgeli dokuma: kaval kemiğini korumak için kalın, teri dışarı atmak için baldır çevresinde ince.

KATLANMAZ BÖLGELER

Çorabın, kayak ayakkabısının içinde kıvrılarak size rahatsızlık vermesini önler.

TERİ DIŞARI ATMA ÖZELLİĞİ

Özel dokuması sayesinde terin daha iyi dışarı atılmasını sağlar.

BİLEŞEN

Size sıcaklık ve tekniklik sunan bileşen karışımı: - Daha dayanıklı, daha fazla ısı yalıtımı sağlayan ve teri mükemmel şekilde emen yün. Doğal yapısı sayesinde kötü koku oluşumunu önler.
- Sürtünmelere karşı dayanıklılık ve bakım kolaylığı için poliamit. - Sürtünmelere karşı mükemmel dayanıklılık ve hidrofob özelliği için polyester.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM