WED'ZE

Güneşli ve bulutlu havalarda buğu önleyici

G-TMAX 400 KAYAK GÖZLÜĞÜ

Snowboard ve kayak yaparken güneşli ya da bulutlu havalarda %100 UV korumalı buğu önleyici bir gözlük arayanlar için tasarlandı Yüksek performanslı buğu önleyici camı ile SNOW 400 gözlük, güneşli ve bulutlu havalarda kayak yapabilmeyi sağlar. L boyu, 130 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir.

Renk : Fuşya

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8374695
TEKNİK BİLGİLER
%100 UV Koruması UV ışınları gözlere zarar verir. Bu nedenle tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak %100 UV korumalıdır. Kayak maskesi, gözleri tamamen kapattığından UV ışınlarının geçmesini ve yansımalarını engeller bu nedenle mükemmel bir koruma sağlar.
Yüksek performanslı buğu önleyici özellik Yüksek performanslı buğu önleyici özellik, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift cam ve kayak maskesinin iç kısmının havalanması için çerçevede bulunan etkili bir havalandırma sisteminden oluşur. Bu nedenle boyunluk gibi bir ürünle bu havalandırma deliklerinin kapatılmasını önleyin.
Çift cam Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır: Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok düşük seviyede olur bu nedenle maskenin iç camı üzerindeki buğu oluşumu yavaşlar. Maskenin iç camı da buğu önleyici işleme tabi tutulmuştur. Camın iç yüzeyini ovalamayın. Buğu önleyici işlemin kalıcılığını korumak için camı hafif hareketlerle temizleyin.
Silindirik cam Silindirik yapılı çift cam. Görüş bozukluğunu en aza indirmek için dış cama polikarbonat bileşen enjekte edilmiştir. İç cam ise asetat bileşene sahiptir.
Kayak kaskı ile uyumluluk Kayak kaskı ile uyumluluk
Numaralı gözlüklerle uyumluluk G-TMAX 400 kayak maskesi maksimum 130mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.
Kayış Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen silikon bant
Renkli Flash cam Kayak maskesinin dış yüzeyindeki renkli Flash kaplama göze vuran ışığı azaltır. Amacı, güneşli hava şartlarında daha geniş aydınlık bir görüş açısı sağlamak için gözün kamaşmasını önlemektir.
EN 174 Standardı EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.
Buğu oluşumunu önleme Nem, buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın ya da ıslak bir berenin üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.
2 boy Maske boyunuzu baş çevrenizin ölçüsüne göre seçin. 55 cm altındaki ölçüler için S boyu seçebilirsiniz (eski adıyla S/M). 55 cm üzeri ölçüler için L boyu seçebilirsiniz (eski adıyla L/XL).
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM