WEDZE
  • KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜKLERİ TÜM ÜRÜNLER - G 900 MASKE WEDZE - TÜM ÜRÜNLER
  • KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜKLERİ TÜM ÜRÜNLER - G 900 MASKE WEDZE - TÜM ÜRÜNLER
  • KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜKLERİ TÜM ÜRÜNLER - G 900 MASKE WEDZE - TÜM ÜRÜNLER
  • KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜKLERİ TÜM ÜRÜNLER - G 900 MASKE WEDZE - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8589444
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜKLERİ

Kayak / Snowboard Gözlüğü - Yetişkin / Çocuk - Pembe - G 900 WEDZE

WEDZE
Beden Değerlendirmesi
Beden Değerlendirmesi
Bu beden için değerlendirme yok
Decathlon
Kötü havalarda kayak yapan, maksimum görüş açısı sunan ve buğulanmayan bir maske arayan kullanıcılar için tasarlandı. Gözlük kullananlar için de uygundur G 900 FL silindirik camı kötü havalarda iyi görüş sağlar.Mükemmel görüş için optimum görüş açısı ve buğu önleyici özelliğe sahiptir.Numaralı gözlüklerle uyumlu maske.

Ürün Faydaları

Güneşe karşı koruma %100 UV koruması. Karlı ve sisli havalarda daha iyi görmeniz için şeffaf cam.
Buğu yapmama özelliği Buğu oluşumunu önler, çift cam, hava alabilen çerçeve
Görüş alanı Optimal görüş alanına sahip silindirik cam
Rahatlık Çift yoğunluklu ergonomik köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar
Destek Kaymayı önleyen üç silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant
Ayarlanabilir yapı Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka
Uyumluluk L boyu, 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm koşullarda. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

%100 UV Koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan bütün kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 etkilidir. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

S1 CAM

S1 kötü hava koşullarında veya karlı havalarda daha iyi görüş sağlayan açık renkli camlardır. Bu ürünü kötü hava koşullarında etkili görünürlük sağlaması için pembe renkli camla tasarladık ancak yine de zorlu hava koşulları için zayıf bir performans gösterir. Kullanıcı her zaman ihtiyatlı olmalı, bilmediği riskli yerlerde kendini tehlikeye atmamalıdır. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

Buğu önleyici özellik

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir. Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin.

Hava alan çift cam

Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır: Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. İç camı da buğu önleyici işlemden geçmiştir ve mükemmel hava dolaşımı sağlamak adına birçok havalandırma bölgesi bulunur.

Bombeli cam

Bombeli yapısı ile görüş bozukluğunu minimuma indirir. Dış cam, bileşeni ve şekliyle darbelere karşı maksimum dayanıklı polikarbonat, iç cam ise asetat bileşenlidir.

Kayak kaskı ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

L boy, G 900 FL S1 kayak maskesi maksimum 145mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen 3 bant

Renkli Flash ekran

Kayak gözlüğünün dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

EN 174 standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI standardı Amerikan standardıdır, darbelere karşı dayanıklılık konusunda Avrupa standardından daha zorludur.Bu kayak maskesi 2 standartı karşılar.

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için gözlüğü kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyu baş çevrenizin boyuna göre seçilir
55 cm'e kadar S boy, 56 cm ve üzeri için L boy seçilebilir

OPTİMAL görüş açısı

Yatay ve dikey görüş açısı.G 900, OPTİMAL bir görüş alanına sahiptir, en iyi görüş alanını sunan maskedir.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Mercek
40% Selüloz Asetat, 60% Polikarbonat
Çerçeve
100% Termoplastik Poliüretan
Elastik bant
35% Polyester, 29% Poliamit, 36% Kauçuk - Sentetik
Köpük
100% Poliüretan
Saklama önerisi Öneri: Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM