QUECHUA

Rahatlık, yer tutuşu ve kaymazlık.

Kadın Doğa Yürüyüşü Ayakkabıları Doğa Yürüyüşü - FORCLAZ FLEX 3 AYAKKABI  QUECHUA - Outdoor Ayakkabılar
Kadın Doğa Yürüyüşü Ayakkabıları

FORCLAZ FLEX 3 OUTDOOR AYAKKABI - KADIN - GRİ / PEMBE QUECHUA

QUECHUA
Az engebeli arazide, kuru havada, günlük olarak yapılan dağ yürüyüşleri için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur. Flex tasarımın sunduğu maksimum rahatlık. Kaymaz kauçuk tabanı sayesinde zorlu zeminlerde de yer tutuşu sağlama özelliğini çok beğeneceksiniz.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

149.99TL -  %

149.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 31/07/2017
.
Referans numarası : 8298743
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Yer tutuş 4 mm kramponlu kaymaz "sticky rubber" kauçuk tabanı mükemmel yer tutuş sağlar
Rahatlık Flex tasarımının sunduğu ideal rahatlık.
Darbe emici Tüm ayakkabıda yer alan EVA ara tabanı sayesinde mükemmel darbe emicilik sağlar
Darbelere karşı koruma Ayak parmaklarının zarar görmesini engelleyen çarşak bandı.
Hafiflik 39 numarada 296 g.
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
39 numarada 303 g.
Numara
36 - 42.
TEKNİK BİLGİLER
Flex tasarımı Tabanın ve gövdenin yapısı, ayağın doğal deformasyonuna uygun olacak şekilde yanal esneme sağlar.
Darbe emicilik Çift darbe emici özelliği, doğa yürüyüşleriniz sırasında size maksimum rahatlık sunar. Tüm ayakkabıda yer alan EVA ara tabanı ve çift yoğunluklu EVA topuğu sayesinde mükemmel darbe emicilik sağlar
Satış tavsiyesi Ayakkabıları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayakkabıların ayağınıza uyum sağlaması için ilk doğa yürüyüşlerinizde düzenli olarak kullanın.
Hangi numarayı seçmeliyim? Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.
Arazi testleri Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
50.00% Polyester, 50.00% Dana derisi
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
05.00% Termoplastik poliüretan, 65.00% Kauçuk, 30.00% EVA
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, havadar bir yerde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürüne gerekli bakımı yapmaya özen gösterin. Düzenli olarak temizlenen ayakkabılar daha uzun ömürlü olur. Bakım: Naylon bir fırça ile çamurdan arındırın. Nemli bir bez ve yumuşak sabun kullanarak dış yüzeyini temizleyin. Her tür ısı kaynağından uzakta, açık havada kurutun. Makinede yıkamayın.
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM