Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Rahatlık, yer tutuşu ve kaymazlık.

Referans numarası : 8298743

FORCLAZ FLEX 3 AYAKKABI

4.2/5
Kuru havalarda, teknik zeminde, günübirlik dağ yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur. Flex tasarımı ile ideal rahatlık sağlayan ve kauçuk tabanı sayesinde zorlayıcı durumlarda bile kaymazlık sunan vazgeçemeyeceğiniz doğa yürüyüşü ayakkabısı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Flex tasarımı

Tabanın ve gövdenin yapısı, ayağın doğal deformasyonuna uygun olacak şekilde yanal esneme sağlar.

Darbe emicilik

Çift darbe emici özelliği, doğa yürüyüşleriniz sırasında size maksimum rahatlık sunar. Tüm ayakkabıda yer alan EVA ara tabanı ve çift yoğunluklu EVA topuğu sayesinde mükemmel darbe emicilik sağlar

Satış tavsiyesi

Ayakkabıları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayakkabıların ayağınıza uyum sağlaması için ilk doğa yürüyüşlerinizde düzenli olarak kullanın.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Arazi testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Daha Fazlası Daha Azı
Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Bot (dış)
50.00% Polyester, 50.00% Dana derisi
Bot
05.00% Termoplastik poliüretan, 65.00% Kauçuk, 30.00% EVA
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Sererek kurutun.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürüne gerekli bakımı yapmaya özen gösterin Düzenli olarak temizlenen ayakkabılar daha uzun ömürlü olur. Bakım: Naylon bir fırça ile çamurdan arındırın. Nemli bir bez ve yumuşak sabun kullanarak dış yüzeyini temizleyin. Her tür ısı kaynağından uzakta, açık havada kurutun.
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM