QUECHUA

40 L: birkaç günlük yürüyüşler için en uygun ürün

Doğa Yürüyüşü Çantaları Doğa Yürüyüşü - FORCLAZ ÇOCUK OUTDOOR SIRT ÇANTASI 40L QUECHUA - Outdoor Ekipmanlar ve Aksesuarlar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/892f930916354b658cded6207fe4df92.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

FORCLAZ TEEN SIRT ÇANTASI 40 LİTRE - MAVİ QUECHUA

QUECHUA
1 - 2 gün süren doğa yürüyüşleri veya kamp yapan, 12 - 16 yaş arası çocuklar için tasarlandı. Birkaç günlük doğa yürüyüşlerinde ya da yaz kampında çocuğunuza eşlik edecek çanta.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

144.99TL -  %

144.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 25/01/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8330978
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite 43 litre / Ağırlık: 1350 g. / Dolu boyutları: Y63 X G 29 X D 26
Çok gözlü Cepler: 1 iç, 2 dış, 1 kemer cebi. Baton taşıma yerleri. Ön file Önde fermuar
Taşıma kolaylığı Sünger sırtı ve askıları çocuklara uygundur. Göğüs kayışı. Gergi perlonu
Yıpranmaya karşı dayanıklılık 10 yıl garanti.
ÖZELLİKLERİ
Süre
Birkaç gün
Litre
40 L
Rahatlık
Ayarlanabilir ve nefes alan sırt.
Su çantası
Uyumlu
Yağmur kılıfı
Ayrı satılır
TEKNİK BİLGİLER
KULLANIM TESTİ Tüm çantalarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından günlük kullanımlarına benzer koşullar altında kullanılarak test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Sırt çantasına uygulanan teknik testler Onaylanmadan önce kumaş, toka, askı, kayış, sünger ve fermuar gibi çantayı oluşturan bütün parçalar test edilir. Kumaşa yıpranma, yırtılma, renk solması, yıkama ve su geçirme testleri uygulanır. Ardından, tabi tutulduğu ağırlık testi ile son ürünün birleştirme kalitesi kontrol edilir. Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir.
10 yıl garanti, teknik ortaklık Ağır tekstil ürünleri araştırma ve geliştirme hizmeti veren Quechua ailesinin ürün parçaları onaylama ve birleştirme ortak kuruluşu, çantanın yıpranmasına karşı simulasyon testler uygular. Bu testler, bileşenleri, dikişleri ve son ürünü kapsamaktadır. Sonuçlara göre, Quechua, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlemiştir.
10 yıl garanti, koşullar Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve tüm cepleri küçük toplarla doldurulur. Daha sonra, bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans noktamızı oluşturur. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.
Çevresel önlemler Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda bilgilenmenizi istiyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyi takiben sürdürülmektedir. Sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla sadece Quechua tarafından uygulanan ABCDE puanlama sistemi kullanılır. Bu proje ve puanlama yöntemi hakkındaki bilgiler www.oxylane.com/20/demarche-environnementale sayfasında mevcuttur.
Çantamı nasıl ayarlamalıyım? ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresinde yer alır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.
Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? En alta, uyku tulumu malzemeleri yerleştirilir. Sırta yakın kısma ağır eşyalar konur (çadır, küçük ocak, yiyecek). Giysiler yanlara yerleştirilir. Mat, kapağın altına yerleştirilebilir. Eğer iç kısımda çadıra yer kalmadıysa çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluk ve polar kolay ulaşılabilecek bir yere konur. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, kart, gözlük...). Su ve diğer sıvı malzemeler sırta paralel ve dik bir pozisyonda yerleştirilmelidir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.0% Polyester
Astar
100.0% Polyester
Bakım önerileri Kumaşların özelliklerini (özellikle su geçirmeme özelliği) koruması için makinede yıkanmaması, kurutma makinesinde kurutulmaması, çamaşır suyu kullanılmaması ve kuru temizleme yapılmaması önerilir. Ütülenmemelidir. Çanta elde yıkanırken bir fırça yardımıyla ılık sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir. Ürünü birkaç yıl kullandıktan sonra, "su geçirmeyi önleyen" sprey yardımıyla ürünün su tutmama özelliğini korumasını sağlayabilirsiniz.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Su geçirmez değildir, yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 10 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL
2
72.50TL
144.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL
2
72.50TL
144.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL
2
72.50TL
144.99TL